MAXIMA analizė


Maxima lt, Uab organizacijos analizė. Trumpai apie maxima lt, Uab. Valdymo struktūra. Organizacijos vadovai. Organizacijos aplinkos analizė. Organizacijos problemų įvardijimas. Maxima LT, Uab stateginės kryptys. Veiklos procesų valdymo tikslai. “MAXIMA apie viską pagalvota“. Išvados.

Akcininkai vilniaus prekyba maxima grupė prekybos tinklai lietuvoje, latvijoje,estijoje,lenkijoje,bulgarijoje.

 Pagrindinis MAXIMA LT, UAB vadovas yra Generalinis direktorius. Kiekvienas tinklas X, XX, XXX MAXIMA LT, UAB turi savo tinklo direktorių. Toliau MAXIMA LT, UAB parduotuvės yra skirstomos į regionus ir kiekvienas regionas turi savo regioninius direktorius. Paskui kiekviena parduotuvė turi savo parduotuvės direktorių(-ę), kuri vadovauja pamainos viršininkams, pamainos viršininkų pavaduotojams(-oms), bei paprastiems darbuotojams(-oms). Taip pat MAXIMOS LT, UAB tinklą sudaro ir atskiri departamentai, kurie yra pavaldūs Generaliniui direktoriu:.

  Atstovas ryšiams su visuomene Pirkimų departamentas Rinkodaros ir pardavimų departamentas Didmenos tinklo departamentas Įvaizdžio ir komunikacijos departamentas Pirkėjų lojalumo skyrius (nuolaidų kortelės) Personalo departamentas Buhalterija IT departamentas Kokybės valdymo departamentas Sandėlių ir transporto logistikos departamentas Saugos departamentas Personalo atrankos skyrius Turto valdymo departamentas.

Maximos aplinką sudaro vidinė ir išorinė aplinka. Vidinę aplinką sudaro darbuotojai, bei akcininkai. Akcininkams svarbu auganti įmonių grupių vertė, didėjanti apyvartos ir pelno dalis iš veiklos ne baltijos šalyse, stabiliai augantis veiklos pelnas ir pinigų srautas, stiprus tinklo prekinis ženklas ir gera įmonės reputacija, užtikrintas veiklos stabilumas. Darbuotojams svarbu geros darbo sąlygos, laiku mokamas ir geras atlyginimas, vadovų paskatinimai. Maximos išorinę aplinką sudaro :.

Socialinė – kultūrinė aplinka Teisinė aplinka Politinė aplinka Ekonominė aplinka Technologinė aplinka.

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 168 KB
  • 2014 m.
  • 21 puslapis (1396 žodžiai)
  • Vigilija
  • MAXIMA analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
MAXIMA analizė. (2014 m. Rugsėjo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/maxima-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 22:33
×