Maxima charakteristika ir veiklos dokumentai


Įvadas. Teorinė dalis. Juridinis statusas. Veiklos sritis. Struktūra. Veiklos dokumentų grupės ir rūšys. Dokumentų valdymo sistemų naudingumas organizacijos valdyme. Praktinė dalis. Prašymas. Europaso gyvenimo aprašymas. Įsakymai. Instrukcija. Raštai. Rekomendacija. Pažyma. Protokolas. Sąrašas. Aktai. Išvados. Literatūra.


prašyti administracijos vadovo apsaugos ir transporto kuomet reikia paimti pinigus iš banko;

reikalauti, kad prekės pardavimui būtų laiku pristatomos, kokybiškos, tvarkingai įpakuotos, su dokumentais;

už piniginių ir vertybinių popierių apsaugos, jų įsigijimo ir išdavimo bei kasos operacijų pažeidimus;

už saugos ir sveikatos darbe, priešgaisrinės saugos ir turto apsaugos reikalavimų pažeidimus;

Duomenys kaupiami ir saugojami Juridinių asmenų registre, kodas 123033512. PVM mokėtojo kodas:LT230335113

Jūsų adresą gavome iš savo atstovo Kauno mieste Jono Jonaičio. Sužinojome, jog jūs prekiaujate kompiuteriais ir jų priedais, ir labai norėtume įtraukti jūsų gaminius į mūsų parduodamų prekių asortimentą.

Jeigu norėtumėte su mumis bendradarbiauti, prašytume pateikti išsamų komercinį siūlymą.

Pridedami, 2011 m. balandži 23 d., Protokolu Nr. 1, UAB “MAXIMOS” akcininkų patvirtinti finansinės atskaitomybės dokumentai:

     Šiuo laišku aš norėčiau pristatyti Justiną Teresaitę, dirbusią uždarojoje akcinėje bendrovėje „Norfa“. UAB „Norfa“ užsiima mažmenine prekyba. J. Teresaitė šioje Bendrovėje sėkmingai dirbo ketverius metus, iš kurių paskutinius dvejus metus - kasininke. Galiu įvertinti Teresaitę, kaip puikią kolegę ir atsakingą darbuotoją.

Pažymime, kad Justina Teresaitė a/k 123456789 dirba UAB „MAXIMA“, kasininkės pareigose nuo 2007 m. liepos 13d. Darbo užmokestis už 2011 m. tris paskutinius mėnesius:

Dalyvauja: buhalterinės apskaitos skyriaus vedėja Nijolė Nijolaitienė, inventorizacijos skyriaus vedėja Jūratė Jūraitytė, plėtros skyriaus vedėjas Juozas Juozaitis, kasininkė Justina Teresaitė, verslo kontrolės skyriaus vedėjas Jonas Jonaitis.

Pranešėjas verslo kontrolės skyriaus vedėjas Jonas Jonaitis perskaitė nutarimo dėl pelno paskirstymo projektą (pranešimo turinys pridedamas, 1 priedas).

Pranešėja buhalterinės apskaitos skyriaus vedėja Nijolė Nijolaitienė supažindino įmonės darbuotojus su nauja atlyginimų išmokėjimo tvarka.

Komisija patikrino kasos aparatą (inv. Nr. K134589) ir nustatė, kad yra plombos pažeidimai, dėl to kompiuterio suremontuoti negalima.

Taigi ši užduotis padėjo sužinoti daugiau informacijos apie įstaigų rengiamus dokumentus ir kitus teisės aktus, taip pat rengdama šį savarankišką darbą daug sužinojau apie pačią įmonę, kurią pasirinkau šiam projektui atlikti.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 74 KB
  • 2014 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (2886 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gintaute
  • Maxima charakteristika ir veiklos dokumentai
    10 - 3 balsai (-ų)
Maxima charakteristika ir veiklos dokumentai. (2014 m. Sausio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/maxima-charakteristika-ir-veiklos-dokumentai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 01:43
×