Mažasis princas knyga skaidrės


Mano perskaityta knyga. Mažasis Princas. Vieną sykį vaikas nupiešė smauglį ryjanti dramblį. Taip atrodė iš vidaus. O taip iš įšorės. Vėliau tas vaikas užaugo ir ėmė dirbti pilotu. Rytas. Jis išgirdo plonyti balsą nupiešk man avelę. Tai buvo mažasis princas. Žmogus atgavęs žadą paklausė jo bet. Taip ji atrodytu jeigu aš jų neraučiau. Asteroidas B612 kuriame gyveno mažasis princas. Kai jis gryžo. Kelionė. Pirmajame asteroide gyveno.

Vieną sykį vaikas nupiešė smauglį ryjanti dramblį.Jis šį piešinį parodė suaugusiems ir paklausė,ar baisus mano meno šedevras?Jie atsakė:kodėl skrybelė turėtu būti baisi?Aš jiems paaiškinau tai ne skrybelė o smauglys ryjantis dramblį.Tai nupiešiau kita piešinį nr.2.Jis buvo iš vidaus .Žmonės jam pasakė ,kad jam geriau smauglių geriau nepiešti o domėtis geografija,istorija ir aritmetika.

Vėliau tas vaikas užaugo ir ėmė dirbti pilotu.Ir vieną sykį jam skrendant virš Sacharos dykumų sugriuvo lėktuvo variklis ir jis ėmė kristi.Kai lėktuvas nukrito jis liko vienas nebuve nei mechanikų nei keleivių.Tai jis sugalvojo pabandyti sutvarkyti variklį pats.Vandens buvo likę savaitei.Sulaukęs nakties jis užmigo.

Jis išgirdo plonyti balsą: nupiešk man avelę .Jis pašoko tarsi į jį būtu trenkęs žaibas.Jis apsižvalgė ir pamatė nepaprastą mažą berniuką.

Tai buvo mažasis princas.Žmogus atgavęs žadą paklausė jo : bet...ką tu čia veiki vienas dykumoje?O jis toliau pakartojo :nupiešk man avelę .Žmogus iš kišenės pasiėmė popieriaus skiautę ir pieštuką.Bet jis nemokėjo piešti avelės tai nupiešė ką moka.Smauglį ryjanti dramblį.Mažasis princas atsakė: nenoriu dramblio smauglio viduje,smauglys labai pavojingas o dramblys gremėzdiškas.Ten kur jis gyvena viskas labai maža.Todėl jis vėl paprašė avelės.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 780 KB
  • 2015 m.
  • 11 puslapių (918 žodžiai)
  • Deividas
  • Mažasis princas knyga skaidrės
    10 - 6 balsai (-ų)
Mažasis princas knyga skaidrės. (2015 m. Sausio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/mazasis-princas-knyga-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 15:52
×