Mažasis princas recenzija


Lietuvių recenzija. Mažasis princas recenzija.


Prancūzų lakūno, rašytojo Antuano de Sent-Egziuperi knyga „Mažasis princas“ skirta suagusiam draugui. Dėl to autorius iš karto atsiprašo vaikų. Knygos pavadinimas yra pagrindinio ir ryškiausio herojaus vardas. Joje pasakojama apie Mažojo princo susitikimą ir susibičiuliavimą su lakūnu, jo keliones po mažas planetas- žvaigždeles. Ši knyga lyg ir pasaka, bet visiškai nevaikiška. Iš pirmo žvilgsnio paprasta, bet kartu ir labai sudėtinga, pasąmonėje paliekanti daug neatsakytų klausimų, atvirų apmąstymams, tarsi bepradedančių dygti sėklų, nežinant, koks daigelis iš jų išaugs.

Knygos pradžioje autorius pasakoja apie piloto, kai jis dar buvo mažas, nupiešto pirmojo piešinio paslaptį, bet anokia tai paslaptis. Tiesiog mes, žmonės, vaikai ar suaugusieji, matome ir suvokiame daiktus skirtingai. Pilotas prisipažįsta esąs vienišas , neturintis artimo žmogaus, sielo draugo, mąstančio panašiai. Sudužus jo lėktuvui Sacharos dykumoje, šis sutinka auksiaplaukį berniuką, kuris tampa jo bičiuliu.

Mažasis princas recenzija. (2015 m. Kovo 08 d.). http://www.mokslobaze.lt/mazasis-princas-recenzija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 14:22