Mažeikių miesto įmonių, teikiančių apgyvendinimo, maitinimo ir pramogų paslaugas, analizė


Įvadas. Apgyvendinimas. Maitinimas. Pramogos. Paslaugų turizmo paketas. Išvados. Literatūra.

Mažeikiai – miestas šiaurės vakarų Lietuvoje, Telšių apskrityje. Mažeikiai įsikūrę Ventos vidurupio žemumoje, miesto pietiniu pakraščiu teka Venta. Nors Mažeikiai yra gana nedidelis miestas, bet yra pakankamai daug apgyvendinimo, maitinimo ir transporto arba pramogų paslaugų įmonių. Svarbiausios įmonės, mano atžvilgiu, yra: viešbutis „Palma“, kuris teikia apgyvendinimo paslaugas, restoranas „Provincija“, kuris teikia maitinimo paslaugas ir Mažeikių kino teatras teikiantis pramogų paslaugas.

Išanalizavę mokslinę literatūrą pateikti apgyvendinimo, maitinimo ir transporto arba pramogų paslaugų apibrėžimus, jų tipologiją ir pasirinktas įmones priskirti konkrečiam tipui ar rūšiai.

Aprašyti kiekvienos iš trijų pasirinktų įmonių teikiamas paslaugas.

Išanalizuoti Mažeikių mieste esančias tris skirtingas turizmo paslaugas teikiančias įmones pateikti iš jų teikiamų paslaugų sukurtą galimą turizmo paslaugų paketą.

Maitinimas – maisto tiekimo paslauga, kuri suteikiama gyvenant viešbutyje arba už jo ribų. Jeigu kalbama apie viešbučiuose teikiama maitinimą, tai yra keletaspopuliariausių maitinimo tipų: RO (Room Only) – be maitinimo. Bus suteiktas tik apgyvendinimas; BB (Bed & Breakfast) – pusryčiai, patiekalai, kava, arbata ir vanduo; HB (Half Board) – pusryčiai ir vakarienė. Patiekalai pusryčių ir vakarienės metu. Pusryčiaujant kava, arbata ir vanduo. Vakarienės metu visi gėrimai – už papildomą mokestį; HB+ (Half Board Plus) – pusryčiai ir vakarienė. Patiekalai, kava, arbata, gavieji gėrimai ir vanduo pusryčių ir vakarienės metu; FB (Full Board) – pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Patiekalai pusryčių, pietų ir vakarienės metu. Kava, arbata ir vanduo – tik pusryčiaujant; B+ (Full Board Plus) – pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Patiekalai, kava, arbata, gaivieji gėrimai ir vanduo pusryčių, pietų ir vakarienės metu; AI (All inclusive) – viskas įskaičiuota. Patiekalai, kava, arbata, gaivieji gėrimai ir vanduo pusryčių, pietų ir vakarienės metu. Vietinės gamybos alkoholiniai gėrimai (gali būti nustatytos laiko ribos) – taip pat nemokamai; UAI (Ultra All Inclusive) – aukštos klasės viskas įskaičiuota. Patiekalai, kava, arbata, gaivieji gėrimai ir vanduo pusryčių, pietų ir vakarienės metu. Atvežtiniai (kai kurie) ir vietinės gamybos alkoholiniai gėrimai (gali būti nustatytos laiko ribos), užkandžiai.

  • Turizmas Analizė
  • Microsoft Word 373 KB
  • 2015 m.
  • 8 puslapiai (1505 žodžiai)
  • Urte
  • Mažeikių miesto įmonių, teikiančių apgyvendinimo, maitinimo ir pramogų paslaugas, analizė
    10 - 7 balsai (-ų)
Mažeikių miesto įmonių, teikiančių apgyvendinimo, maitinimo ir pramogų paslaugas, analizė. (2015 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/mazeikiu-miesto-imoniu-teikianciu-apgyvendinimo-maitinimo-ir-pramogu-paslaugas-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 08:10
×