Mažmeninė kompiuterinės įrangos prekyba. Verslo planas


Verslo planas kompiuteriai. Firmos panevežyje prekiaujančios kompiuterinę įranga. Kompiuteriu prekybos verslo planas. Kompiuteriu pardavimas verslo planas. Kompiuteriu verslo planas. Kompiuterinės verslo planas. Kompiuterines firmos panevezyje. Prekyba kompiuterine technika referatas. Kompiuterine iranga firmoms. Pradetas verslo planas prekyba rubais.

Verslo plano anotacija (reziumė). Verslo aprašymas. Marketingo planas. Verslo aplinkos veiksniai. Rinkos būklė, jos dydis ir tendencijos. Konkurencija rinkoje. Marketingo tikslai ir strategijos. Rinkos segmentavimas ir tikslinių rinkų parinkimas. Marketingo rinkinio elementai. Prekių asortimento charakteristika. Prekių pateikimo kanalai. Kainų nustatymas. Reklamavimas ir stimuliavimas. Pardavimų apimties prognozė. Marketingo veiklos kaštai. Valdymas. Finansinis planas. Projekto finansavimo poreikis ir finansavimo šaltiniai. Kritinė rizika. Pagrindinių darbų grafikas. Lentelės. Asortimento savikaina ir galutinė kaina. Asortimento savikaina pagal laikotarpius. Sąnaudos. Pajamos. Palūkanos. Darbuotojų atlyginimai. Pelno prognozė. Pinigų srautų ataskaita.

Įmonės elas rūšis- tikroji ūkinė bendrija. Jos veiklos sritis- mažmeninė kompiuterinės įrangos prekyba, serviso teikimas ir taisymas. Produkciją firma pirks iš vilniaus arba Kauno miestuose esančių.

Firmų, kurios užsiima didmenine kompiuterinės įrangos prekyba. Firma susiras tokius tiekėjus, kurie geros kokybės produkcijai suteiks didžiausią dilerinę nuolaidą ir užsakymus įvykdys greičiausiai ir kokybiškiausiai. Tokius tiekėjus rasti bus nelengva. Jeigu tokių tiekėjų nerastume vilniaus mieste, tai tada ieškotume Kauno mieste, o kraštutiniu atveju- galbūt ir užsienyje.

Mūsų firmą sudarys keturi asmenys. Trys iš jų yra įmonės steigėjai. Jie atliks vadovo, vadybininko ir kompiuterių specialisto funkcijas. Ketvirtąjį narį- kompiuterių specialisto pavaduotoją, mes ketiname susirasti. Jeigu jo paieška bus nesėkminga, tai tada jai skirsime dar daugiau jėgų ir lėšų, Sukursime veiksmingesnį ir platesnį reklamos tinklą.

Firmos elas prekybinė veikla bus pradėta liepos dieną. Visi paruošiamieji darbai bus atliekami gegužės mėnesio antroje pusėje ir birželio mėnesį.

Dabartiniu metu panevėžio mieste yra devynios kompiuterine įranga prekiaujančios firmos. Jos visos užima panašaus dydžio rinkos dalis, taigi nei viena būsimoji konkurentė nėra lyderė šioje verslo sferoje ir neišsiskiria iš kitų likusiųjų nei kainos, nei kokybės atžvilgiu. Tokia rinkos situacija yra palanki mūsų firmai. Žinoma, naujų konkurentų atsi-radimas būtų rimta problema, bet jos aktualumą nulemtų tai,ar naujas konkurentas stambi firma, ar ne. Jeigu atsirastų stambi kompiuterine įranga pre-kiaujanti firma, tai visi mūsų numatyti uždaviniai būtų įgyvendinami dar atsakingiau ir kruopščiau, arba būtų suformuluoti nauji, atitinkantys susida-riusią komplikuotą situaciją.

Firmos elas numatomą prekiauti produkciją apima įvairių konfiguracijų kompiuteriai, monito-riai, spausdintuvai, faksimiliniai aparatai, multi-medijos, kieti diskai, procesoriai ir kitos įvairios kompiuterinės įrangos dalys. Produkcijos kainos taip pat bus įvairios ir atitiks daugumos klientų finan-sines išgales. Mūsų firmos kompiuterinės įrangos kokybė nebus aukštesnė už konkurentų, bet ir nenusileis jų kokybei. Firma elas pralenks konku-ruojančias firmas kainodaros srityje, Mūsų produkcijos kainos bus mažesnės ir bus taikomos įvairios nuolaidos, kurios bus naudingos tiek klientams, tiek mūsų firmai. Produkciją atsigaben-sime samdytu transportu.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2012 m.
  • 16 puslapių (3220 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dovydas
  • Mažmeninė kompiuterinės įrangos prekyba. Verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Mažmeninė kompiuterinės įrangos prekyba. Verslo planas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/mazmenine-kompiuterines-irangos-prekyba-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 22 d. 17:59
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo