Mažos galios transformatoriai


Mažos galios transformatoriai. Kas yra Mažos. Transformatorius kas tai? ? ? Tai yra prietaisas. Kaip veikia. Transformatoriaus veikimo principas pagrįstas magnetinės indukcijos reiškiniu. Mažos galios transformatorius. Tai transformatoriai skirti naudoti įvairiausiems prietaisams pajungti į elektros tinklą. Transformatorių trūkumai. Transformatoriaus aktyvioji galia. Transformatorių privalumai. Gali tikslinga pakeisti įtampą ir srovės stiprį. Klasifikacija. Pagal klasifikavimo būdą atvirojo. Transformatorių rūšys. Aukštinantysis, jeigu antrinėje apvijoje yra daugiau vijų negu pirminėje (n2 > n1Pastovios įtampos transformatorius (Constant voltage transformer. Transformatorių panaudojimas. Kraunant elektroninius prietaisus. Įvairiems prietaisams ir technikai. Įvairiausios staklės. Šaltiniai.


Kas yra Mažos galios transformatoriai? Kas tai Kaip veikia? Transformatorių trūkumai ir privalumai Klasifikacija Transformatorių rūšys Kur yra pritaikomi.

Tai transformatoriai skirti naudoti įvairiausiems prietaisams pajungti į elektros tinklą.

Gali tikslinga pakeisti įtampą ir srovės stiprį, mažai tepakeičiant elektros grandinės galią Transformatorių naudingumo koeficientai yra gana dideli ir sieke apie 95% dėl šios priežasties prarandama mažai elektros energijos.

Pastovios įtampos transformatorius (Constant voltage transformer); plokštuminis transformatorius (Planar transformer); alyva aušinama transformatorius (Oil cooled transformer); kanifolijos transformatorius (Cast resin transformer); srovės transformatorius (Current transformer); potencialo transformatorius (Potential transformer); energijos transformatorius (Pulse transformer); radijo dažnio transformatorius (RF transformer); perdavimo linijos transformatorius (Transmission-line transformer); audio transformatorius (Audio transformer); garsiakalbio transformatorius (Loudspeaker transformer); išėjimo transformatorius (Output transformer); mažo signalo transformatorius (Small signal transformer).

  • MS PowerPoint 2181 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (409 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tnieko
  • Mažos galios transformatoriai
    10 - 2 balsai (-ų)
Mažos galios transformatoriai. (2019 m. Vasario 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/mazos-galios-transformatoriai.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 25 d. 19:57
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo