Mažosios bendrijos


Ar ukines bendrijos apskaita panasi su mazosios bendrijos. Mažosios bendrijos apskaita. Mazoji ukine bendrija privalumai. Mazosios bendrijos steigejo mokesciai. Ikuriau mazaja bendrija. Ar mazosios ukines bendrijos narys gali joje dirbti.

Įvadas. Mažųjų bendrijų steigimo sutartis. Mažosios bendrijos nariai,jų teisės,bei pareigos. Mažosios bendrijos valdymas. Dalyvavimas ir balsavimas mažosios bendrijos narių susirinkime. Mažųjų bendrijų privalumai. Mažųjų bendrijų trūkumai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Mažoji bendrija yra ribotos civilinės atsakomybės privatus juridinis asmuo.Tai reiškia, kad nariai savo turtu neatsako už neįvykdytas mažosios bendrijos prievoles. Mažąją bendriją gali steigti ne daugiau kaip 10 fizinių asmenų(gali būti ir vienas steigėjas).Mažoji bendrija gali vykdyti bet kokią įstatymų nedraudžiamą veiklą.Nors mažosios bendrijos kūrimas nereikalauja turėti įstatinį kapitalą,mažosios bendrijos nariai moką mokesčius valstybei,o mažosios bendrijos pelnas skirstomas proporcingai,kiek narys yra įnešęs į bendrijos fondą. Narys įkuręs mažąją bendriją gali dirbti joje,tačiau su juo sutaris nėra pasirašoma.Mažoji bendrija gali sadaryti darbo sutartis tik su žmonėmis kurie nėra bendrijos nariai. Mažoji bendrija gali būti steigiama elektroniniu būdu naudojant pavyzdinius steigimo dokumentus.

  • Teisė Namų darbas
  • Microsoft Word 20 KB
  • 2013 m.
  • 8 puslapiai (1120 žodžiai)
  • Karolis
  • Mažosios bendrijos
    10 - 3 balsai (-ų)
Mažosios bendrijos. (2013 m. Birželio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/mazosios-bendrijos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 03:27
×