Mažyti, glėžnas ir trapus daigeli rašinys


Mazyti, gleznas ir trapus daigeli.... Rasinelis mazyti gleznas ir trapus daigeli. Rasinys mazyti, gleznas ir trapus daigeli. Rašinys mažyti,gleznas ir trapus daigeli. Žmogus visagalis rašiniuose. Trapus vaiko pasaulis rasinys. Mazyti gleznas ir trapus daigelis. Ką reiškia "mazyti ,gleznas ir trapus daigeli...". Mazytis gleznas ir trapus daigelis rasinys. Ar žmogus yra mažytis,gležnas ir trapus daigelis?.

Mažyti, glėžnas ir trapus daigeli lietuvių kalbos rašinys.

Mes esame žmonės ir gyvename tarp kitų žmonių. Viskas, kas palengvina buitį - sukurta žmonių. Kiek pasaulyje genijų, kurių dėka mes gyvename tokiame pasaulyje, kur viskas taip paprasta, taip aišku... Ir atrodo, žmogus visagalis! Tačiau taip pat kyla abejonės, ar tikrai taip yra? Šiuo rašiniu pabandysiu išsiaiškinti.

Visų pirma, norėčiau pabrėžti, kad dauguma dalykų sukurta žmogaus: naujausios informacinės technologijos, taip pat ištobulinta medicina, išvystyta lengvoji pramonė. Žmonės vadovauja kitiems žmonėms, gelbėja vieni kitiems gyvybes, tačiau čia pat žudo vieni kitus. Ir nors pati Biblija teigia, kad visi mes broliai ir seserys, visi lygūs, visais laikais atsirasdavo tokių, nuo kurių priklausydavo kitų tūkstančių likimai. Ir tuomet atrodo, koks vis dėlto stiprus žmogus yra, jeigu sugeba tam tikra prasme užimti Dievo pareigas žemėje. Kaip pavyzdį pateiksiu du asmenis: A. Hitlerį ir J.Staliną. Nuo jų rankos arba jiems paliepus žuvo milijonai nekaltų žmonių. Milijonai aukų dėl vieno tikslo.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (548 žodžiai)
  • Mokykla
  • Juvita
  • Mažyti, glėžnas ir trapus daigeli rašinys
    10 - 1 balsai (-ų)
Mažyti, glėžnas ir trapus daigeli rašinys. (2013 m. Vasario 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/mazyti-gleznas-ir-trapus-daigeli-rasinys.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 08:08
×