McDonalds referatas


McDonald istorija. McDonald Lietuvoje. Faktai apie McDonald. McDonald ir naujosios Technologijos. Restoranų tiekiama produkcija.

Dauguma žmonių galvoja, kad mėsainių istorija prasidėjo Amerikoje. Tie, kas taip mąsto, iš tiesų patys nežino, kad labai klysta. Mėsainių istorija prasidėjo Rusijoje, kuomet totoriai žalią mėsą pradėjo dėti po balnu tam, kad ši suminkštėtų ir būtų skanesnė. Šis produktas buvo valgomas žalias. XVIII amžiuje šis gardumynas buvo atvežtas į Vokietiją, čia paruoštas ir iškeptas. Taip gimė pirmasis Hamburgo mėsainis. Jo pavadinimas kilo nuo Hanzos miesto vardo. Bet koks yra didžiojo Big Mack‘o kelias iki mūsų skrandžių? Kokia tikroji „McDonald‘o istorija?

„McDonald‘s“ – greitojo maisto restoranų tinklas, kuris franšizės pagrindu dabar veikia 119 – oje valstybių. Tarp jų ir Lietuvoje. Mūsų šalyje pirmasis mėsainių restoranas duris atvėrė 1996 metais.

Septintajame dešimtmetyje, kai restoranų tinklas nusprendė pakeisti įvaizdį, buvo pradėta diskusija apie logotipo reikšmę. Panagrinėti šį klausimą buvo pasamdytas konsultantas Louisas Cheskinas, kuris teigė, jog auksinės arkos sukelia Freud‘o efektą. Tai reiškia, kad žmonės mato maistingų motinos krūtų atvaizdą, ko pasekoje labiau išalksta, ir užsuka į restoraną pasistiprinti.

Logotipui priskiriamos abi minėtos reikšmės, ir kiekvienas žmogus priima tokią, kokia jam yra priimtinesnė, įtikinamesnė.

„McDonald‘s“ restoranų tinklas yra didžiausias žaislų platintojas. Kas penktas maisto užsakymas yra pateikiamas su pasirinktu žaislu.

Kasdien „McDonald‘s“ restoranuose apsilanko po 62 mln. žmonių. Tai yra daugiau nei gyventojų D. Britanijoje.

Kasmet vien Amerikoje „McDonald‘s“ pasamdo apie 1mln. darbuotojų.

  • Marketingas Referatas
  • Microsoft Word 23 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1859 žodžiai)
  • Universitetas
  • Juste
  • McDonalds referatas
    10 - 6 balsai (-ų)
McDonalds referatas. (2015 m. Gegužės 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/mcdonalds-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 07:56
×