Mechanika. Konspektai egzaminams.


Teorine mechanika konspektas. Teorines mechanikos konspektas. Mechanikos rysiu tipai. Mechanikos mechanika konspektai. Gruntu mechanikos spera. Rysiu tipai fizika mechanika. Mechanikos konspektas. Erdvinės jėgų sistemos. Plokscios sistemos rysiu tipai ir reakcijos. Mechanika atramos reakcija.

Mechanika. Teorinė mechanika. Statika kinematika. Dinamika. Atsisveriančių trijų jėgų teorema. Lygiagrečių jėgų, nukreiptų į vieną pusę, sudėtis. Lygiagrečių jėgų, nukreiptų į priešingas puses, sudėtis. Ryšys tarp jėgos momento taško atžvilgiu ir jėgos momento ašies atžvilgiu. Jėgos momentas ašies atžvilgiu. Kūnų pusiausvyra. Erdvinės jėgų sistemos redukcija. Erdvinės jėgų sistemos pusiausvyros sąlygos. Statikos uždaviniai. Porų sudėtis ir pusiausvyros sąlygos. Erdvinė susikertančių jėgų sistema. Sistemos suvedimo atskiri atvejai. Slydimo trintis. Riedėjimo trintis. Svorio centras. Plokščios jėgų sistemos atstojamoji. Papraščiausių figūrų svorio centras. Standžios atramos reakcija. Ryšiai. Ryšių reakcijos.

Mokslas, nagrinėjantis bendrus materjaliųjų kūnų judėjimo ir pusiausvyros dėsnius. T. M. Yra mech mokslo dalis kurioje suformuluoti bendrieji mechanikos dėsniai. Remiantis tai dėsniais, tiriamas materialaus taško, materialių taškų sistemos ir standaus kūno judėjimas. Tm yra gamtos mokslas, kuris remiasi bandymų, stebėjimų rezultatais ir panaudoja matematiką tiems rezultatams analizuos. Tai M. Dalis, kurioje nagrinėjama jėgų bei kūnų pusiausvyra. S. Sprendžiama kaip vieną sudėtingą jėgų sistemą pakeisti kita, paprastesne jėgų sitema. S. - mokslas apie mechaninę sistemą veikiančių jėgų pusiausvyrą. K. Nagrinajamas taškų ir kūnų judėjimas, neatsižvelgiant į tuos taškus ar kūnus veikiančias jėgas. Čia tiriama, kokie parametrai nusako judančio kūno padėtį erdvėje ir kaip galima apskaičiuoti to kūno bet kurio taško greitį bei pagreitį. K. Tiria mechaninių sistemų judėjimą, nagrinėdama jį tik geometriniu požiuriu nepriklausomai nuo jėgų, veikiančių tas sistemas. D. T. M. Dalis kurioje nagrinėjamas taškų ir kūnų judėjimas priklausomai nuo jį veikiančių jėgų. D. Nagrinėja mech. Sikietasis kūnas - kūnas, kuriame, veikiant išorinėms jėgoms, atstumai tarp jo taškų nesikeičia ir kūnas išlaiko savo pirmykštę geom. Formą. Jėga - dviejų materialių kūnų mechaninės sąveikos matas. Jėga bet koks poveikis išjudinantis kūna arba keičiantis jo greitį. (mechaninės kūnų sąveikos matas) j. Apibūdina: dydis (n), veikimo taškas (kūno taškas kuriame sutelktas jėgos veikiamas), kryptis.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2010 m.
  • 2 puslapiai (3025 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mechanika. Konspektai egzaminams.
    10 - 1 balsai (-ų)
Mechanika. Konspektai egzaminams.. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/mechanikos-ir-pan--konspektai-egzaminams.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 20 d. 05:16
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo