Mechatronika


Mechatronika darbas. Mechatronikos ivadas.

Įvadas. Mechatronikos termino kilmė. Pagrindinės mechatronikos sampratos. Mechatroninių sistemų pavyzdžiai. Mechatronikai priskiriamos ekonominės veiklos sektorių įmonės. Mechatroninių sistemų interpretacijos. Elektronikos ir mechatronikos tyrimų ir specialistų rengimo centrai. Jutikliai. Išvados. Naudota literatūra.

Mechatronika – tai sinerginė tiksliosios mechanikos, elektroninio valdymo, informacinių technologijų ir sisteminio mastymo kombinacija siekiant sukurti intelektualius produktus ir procesus. Grafiškai tai galima pavaizduoti kaip trijų technologijų – mechanikos, elektronikos ir informatikos sankirta, kurių rezultatas: – mechatroniniai produktai ir technologijos.

Informacinis mechatroninės sistemos srautas kuriamas siekiant kontroliuoti ir kryptingai veikti mechaninius procesus. Tam tikslui reikalingos parametru matavimo, informacijos apdorojimo jos perdavimo ir vizualizavimo bei valdymo poveikiu formavimo priemonės.

  • Microsoft Word 90 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (1777 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mechatronika
    10 - 2 balsai (-ų)
Mechatronika. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/mechatronika.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 29 d. 16:27
×
108 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo