Medicininis turizmas Indijoje


Indija. Sveikatos turizmas indijoje. Sveikatos tikslais į Indiją vyksta nes. Sveikatinimo paslaugos. Turistų srautai. Fortis Escorts Heart Institute. Dr. L H Hiranandani Hospital. Fortis Hospital Mumbai. Išvados. Bibliografinių nuorodų sąrašas.

Indijos Respublika – valstybė pietų Azijoje, antra valstybė pasaulyje pagal gyventojų skaičių.

Indija yra lyderė sveikatos turizmo srityje. Šalis siūlo įvairių medicininių procedūrų pasirinkimą. Šalyje yra apie 5963 ligoninės ir daugiau kaip 35000 specialistų. Indijoje yra labai išplėtotos tiek sveikatinimo, tiek sveikatingumo paslaugos, tačiau labiau dominuojanti yra sveikatinimo rūšis.

Gydymo įstaigos naudoja naujausias technologijas; Aukštos kvalifikacijos gydytojai, chirurgai ir net pagalbiniai darbuotojai dirba Indijoje; Medicininio gydymo kainos Indijoje mažesnės (60-80%) negu kitose šalyse; Nėra laukiančiųjų sąrašo; Puikiai angliškai kalbantys darbuotojai.

Populiariausios sveikatiniko paslaugos Indijoje: Kardiologija; Ortopedinės operacijos; Riebalų nusiurbimo operacijos.

Į Indiją daugiausia turistų atvyksta iš Bangladešo, Turkijos, Artymųjų Rytų ir Rytų Afrikos valstybių. Tačiau nemažai turistų yra amerikiečių, kanadiečių ir europiečių, kurie ieško pigesnių ortopedinių, širdies ir kitų operacijų.

  • Turizmas Skaidrės
  • MS PowerPoint 847 KB
  • 2014 m.
  • 13 puslapių (407 žodžiai)
  • Jolanta
  • Medicininis turizmas Indijoje
    10 - 2 balsai (-ų)
Medicininis turizmas Indijoje. (2014 m. Lapkričio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/medicininis-turizmas-indijoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 20:41
×