Medicininių atliekų tvarkymas medicinos įstaigoje ir namuose


Medicinininių atliekų tvarkymas medicinos įstaigoje ir namuose. Kaip atliekos gulbe pavirsta. Atliekų tvarkymo pageidaujama strategija herarchija. Medicininės atliekos. Pavojinga , nesaugu , užkrečiama. Medicininės atliekos  –. Infekuotos atliekos kodas 18 01 03 *. Anatominė medžiaga kodas 18 01. Aštrūs daiktai kodas 18 01. Atliekos , kurių rinkimui ir šalinimui netaikomi specialūs reikalavimai , kad būtų išvengta infekcijos kodas 18 01. Medicininių atliekų tvarkymo procedūra. Kenksmingumo pašalinimo vieta pavadinimas pagal šios higienos normos priedą kenksmingumo pašalinimo būdas kenksmingumo pašalinimui naudojami įrenginiai , priemonės. Aštrūs daiktai – kodai – 18 01 03 * – infekuoti ir , 18 01 01 neinfekuoti švirkštai , adatos , skalperiai. Medicininės atliekos namuose – kas tai. Infekuotomis atliekomis. Infekcinėmis ligomis kaip AIDS ir hepatitas , krauju ar kitais organizmo skysčiais. Aštrūs daiktai , pavyzdžiui , adatos. Visko turime namų vastinėlėse. Kaip turėtų būti. Jei vaistai skysti , reikėtų sumaišyti juos su kita medžiaga , pavyzdžiui miltais , druska , kačių kraiku , kavos tirščiais. Jei vaistai yra buteliuke. Medicininės pirštinės , krauju permirkę tvarsčiai. Sudužo termometras. Sudužus termometrui. Pasidžiaukime gulbe.

Kai kalbame apie atliekas, pirmiausia ką jaučiame yra nešvaru, panaudota, purvina, šlapia. Tačiau iš karto galiu pastebėti ir nuteikti pozityviai, kad šiuolaikinis žmogus gali, turi būti ir yra ne tik teršėjas, bet atliekų/gamtos/mus supančios aplinkos tvarkytojas, kad savo aplinkoje, kurioje gyvename galėtume matyti štai tokius vaizdus:

Šios strategijos viršuje būtų atliekų mažinimas ir pakartotinas panaudojimas, mažiausiai, ko pagaeidaujama – šalinimas ir nuo to prasideda visų problemų virtinė.

MEDICININĖS ATLIEKOS NAMUOSE – KAS TAI?

  • Microsoft Word 407 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1582 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aldona
  • Medicininių atliekų tvarkymas medicinos įstaigoje ir namuose
    10 - 10 balsai (-ų)
Medicininių atliekų tvarkymas medicinos įstaigoje ir namuose. (2015 m. Rugsėjo 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/medicininiu-atlieku-tvarkymas-medicinos-istaigoje-ir-namuose.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 14:39
×