Medicinos praktikos refleksija


Medicinos praktikos refleksija.


Susipažinau su reabilitacijos skyriuje gulinčiais pacientais, stebėjau kaip atliekamos kineziterapinės procedūros salėje pacientams sergantiems insultu, sąnarių ligomis.

Susipažinau su nauja „SeeMe“ programa, pati išbandžiau šią programą, stebėjau kaip atliekamos kineziterapinės procedūros su ligoniais, kuriems yra pusiausvyros sutrikimai, kurie yra po insulto.

Susipažinau kaip dirbama su MotoMed aparatu. Vienai pacientei po insulto vedžiau mankštą su kineziterapeutės pagalba.

Susipažinau su Vibromasažo aparatu, kuris skirtas plaučių veiklai gerinti, atsikosėjimui lengvinti. Stebėjau kaip atliekama procedūra. Pacientei po insulto vedžiau mankštą ir stebėjau kaip atliekamos kitiems pacientams kineziterapinės procedūros.

Dirbau su MotoMed aparatu, su paciente, kurios susilpnėjusi kairės pusės rankos jėga. Pravedžiau mankštą pacientei po insulto savarankiškai, ir kitai pacientei su kineziterapeutės pagalba.

Stebėjau kaip vyksta kineziterapinės procedūros, vedžiau mankšta 4 pacientams su kineziterapeutės pagalba. Taip pat stebėjau kaip dirbama su „SeeMe“ programa, vibromasažo aparatu.

Stebėjau kaip vyksta kineziterapinės procedūros, vedžiau mankšta 4 pacientams beveik savarankiškai. Porai pacientų išmatavau amplitudes.

Stebėjau atliekamą pasyvią mankštą, dirbamu MotoMed aparatu. Vedžiau 4 pacientams mankštą savarankiškai. Atlikau vienai pacientei 6 minučių ėjimo testą.

Stebėjau mankštas kineziterpijos salėje, pati dirbau su 4 pacientais, kaip dirbu su „SeeMe“ programa. Vienam pacientui atlikau Tinetti pusiausvyros ir eisenos testą.

  • Medicina Refleksija
  • Microsoft Word 22 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (886 žodžiai)
  • Melvi
  • Medicinos praktikos refleksija
    10 - 4 balsai (-ų)
Medicinos praktikos refleksija. (2016 m. Kovo 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/medicinos-praktikos-refleksija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 03:48
×