Medicinos technikos kursinis Dirbtinės plaučių ventiliacijos aparato projektavimas


Droid-app://com.google.android.googlequicksearchbox. Dirbtine plauciu ventiliacija.

Dirbtinės plaučių ventiliacijos aparato projektavimas. Medicinos technikos kursinis projektas. Įvadas. Teorinė dalis. Dirbtinė plaučių ventiliacija. DPV aparatų veikimo principas. Dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatų palyginimas. Projektavimo pagrindimas. Konstrukcinė dalis. Konstrukcinių medžiagų parinkimas. Įtaiso sudėties ir jo veiklos aprašymas. Skaičiavimai. Tehnologinė dalis. Detalės pradinės formos išpjovimas. Skylių gręžimas. Frezavimas. Šlifavimas. Saugos taisyklių aprašymas. Išvados. Literatūra. Specialaus įtaiso brėžinys.

Šiame kursiniame darbe apžvelgsiu kelis skirtingus dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatus, papasakosiu jų skirtumus ir panašumus. Pabandysiu apžvelgti tris aparatus ir išskirti geriausią iš jų. Taip pat pabandysiu suprojektuoti dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatą, parinksiu jam konstrukcines medžiagas, aprašysiu jo sudėtį ir veikimo principą, technines charakteristikas. Atliksiu atsakingų detalių ir mazgų stiprumo ir kitokius skaičiavimus. Taip pat sudarysiu atsakingos detalės technologinio maršruto projektavimą, nurodant įrengimus ir įrankius. Pateiksiu saugos taisyklių aprašymą.

  • Inžinerija Kursinis darbas
  • Microsoft Word 1527 KB
  • 2014 m.
  • 41 puslapis (5606 žodžiai)
  • Universitetas
  • Skomantas
  • Medicinos technikos kursinis Dirbtinės plaučių ventiliacijos aparato projektavimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Medicinos technikos kursinis Dirbtinės plaučių ventiliacijos aparato projektavimas. (2014 m. Balandžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/medicinos-technikos-kursinis-dirbtines-plauciu-ventiliacijos-aparato-projektavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 04:16
×