Mediena ir medienos apdirbimas verslo planas


Medienos verslo planas. Verslo planas medienos apdirbimas. Verslo planas medienos. Verslo planas mediena. Medienos apdirbimas aprasymas.

Įvadas į verslo planavimą. Įmonės rūšis. Uždaroji akcinė bendrovė:. Idėja ir verslo plano aprašymas. Įmonės misija, vizija. Įmonės tikslai. Bendrovės veiklos tikslai:. Bendrovės uždaviniai:. Rizika. Rinkodaros planas. Situacijos analizė. Teisinė politinė aplinka. Miškų tvarkymas ir naudojimas. Ekonominė aplinka. Pirkėjų (vartotojų) analizė. Įmonės vieta. Rinkodaros tikslai. Rinkodaros strategija. Konkurencinė aplinka. Kaina. Rėmimo komplekso struktūra. Organizacinis planas. Patalpos ir įranga. Tiekimas. Atsargų valdymas. Vartotojų aptarnavimas. Personalas. Finansinis planas. Įpkaukų prognozės. Ilgalaikis turtas. Pradinės išlaidos. Finansiniai poreikiai ir šaltiniai. Kredito valdymas. Kredito grąžinimas. Veiklos sąnaudos. Piniginiu srautų prognozė. Antrųjų ir trečiųjų veiklos metų pinigų srautų prognozė. Pelningumo lūžio taškas. Pastabos. Pelningumo svyravimai. Balansas.

Mūsų ideja- įsteigti UAB „Driada“, kuri užsiims medienos apdirbimu. Gamintume ne tik tradicinius medienos gaminius kaip lentos ir t.t. tačiau ir pjūvenas, jų briketus. Taip pat tiektume dabar labai populiarų biokurą. Mažinant šildymo kainas vyriausybė skatina savivaldybes naudoti šią alternatyvą, todėl iš to gautume pastovaus pelno. Įmonė orientuota ir į naujų darbo vietų sukūrimą, bedarbystės mažinimą, darbuotojų gerovę. Kadangi žmogiškieji ištekiai tokie pat svarbus kaip ir visą produkciją, mes stengtumėmes sukurtiharmoningą darbo aplinką. Mums svarbiausia kvalifikuoti ir patikimi darbuotojai.

  • Vadyba Verslo planas
  • Microsoft Word 386 KB
  • 2013 m.
  • 50 puslapių (6399 žodžiai)
  • Universitetas
  • Egidijus65
  • Mediena ir medienos apdirbimas verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Mediena ir medienos apdirbimas verslo planas. (2013 m. Balandžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/mediena-ir-medienos-apdirbimas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 21:28
×