Medienos apdirbimo įrenginių projektavimas


Medienos žymėjimo konspektas. Ivairiu pavirsiu paruosimas referatas. Medienos irenginiu projektavimas. Medienos konspektas. Kursinis darbas medienos apdirbimo. Medienos apdirbimo irenginiai. Medzio paviršiaus apdirbimo įrenginiai. Redjuserine. Medienos apdirbimo ir paruosimo darbai. Medžio tekinimo staklės referatas.

Medienos apdirbimo pramonė. Darbas matmeniui. Surinkimas. Išbaigimas. Įrenginiai. Tai platus supratimas, kuris jungia savyje įvairius technologinius procesus ir operacijas: tai miškininkystė, medienos paruošimas, apdirbimas, džiovinimas, išmatavimas, detalių apipjovimas, surinkimas, dažymas, padengimas paviršių baigtinai ir įpakavimas. Šiame syriuje daugiau aktualesni yra baldų pramonės gamybos klausimai, kuriuos galima skirti į dvi grupes. Pirma grupė – baldai (kėdės, lovos) antra grupė spintos, stalai t. Y. Korpusinės detalės.

Tai platus supratimas, kuris jungia savyje įvairius technologinius procesus ir operacijas: tai miškininkystė, medienos paruošimas, apdirbimas, džiovinimas, išmatavimas, detalių apipjovimas, surinkimas, dažymas, padengimas paviršių baigtinai ir įpakavimas. Pirma grupė – baldų gamyba prasideda medžiagų atvežimu iš sandėlio. Tai daroma autopakrovėjo pagalba. Toliau medžiaga rūšioujama ir patenka į paruošimo cechą, kuriame atliekamas žymėjimas, drožimas, apipjaustymas, šlifavimas, ir visi elementai pakliūva į surinkimą. Dabartiniu metu medžio apdirbimo paruošimo cechų įrengimai turi labai didelį kiekį įvairių specializuotų staklių. Ant kiekvienų staklių atliekama tik viena operacija: frezavimas, grežimas kiaurymių, apipjovimas, šlifavimas. Staklių užkrovimas, nukrovimas atliekamas rankiniu būdu. Medžiagos pernešamos nuo padėklo ant vežimėlio, apdirbus vėl ant vežmėlio. Jei apdirbimas yra nuoseklus, gali būti naudojami tarpiniai kaupikliai. Čia matyti, kie daug naudojama rankinio darbo transportuojant gaminius.

  • Microsoft Word 7 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (468 žodžiai)
  • Universitetas
  • Medienos apdirbimo įrenginių projektavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Medienos apdirbimo įrenginių projektavimas. (2011 m. Birželio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/medienos-apdirbimo-irenginiu-projektavimas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 08:40
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo