Medienos drožlių plokštės


Medžio drožlių plokštės. Medzio drozliu plokstes panaudojimas. Tunelinė džiovykla. Dezes is drozliu plokstes. Medžio drožlių plokščių savybės. Drozliu ploksciu gamyba. Medzio drozliu plokstes aprasymas. Drozliu plokste aprasymas. Medienos drožlių plokštės panaudojimas. Drozles plokstems gaminti.

Įvadas. Technologinė medienos drožlių plokščių gamybos schema. Medienos drožlių plokščių gamybos procesai. Įrenginiai. Medžio drožlių plokščių savybės ir nustatymo metodai. Medžio drožlių plokščių panaudojimas. Išvados. Panaudota literatūra. Priedas. Priedas.

Sakoma, kad kertant medį skiedros lekia. Akivaizdžiai matyti, kiek medienos pavirsta drožlėmis ją obliuojant, frezuojant. Dažnai manoma, kad skiedros ir drožlės.

Visai bevertė atlieka, tinkama nebent sudeginti krosnyje. Pasirodo, kad iš tokių atliekinių ir iš specialiai pagamintų menkavertės žaliavos smulkinių gaii būti pagaminta labai vertinga, labai paklausi plokštė ( pavyzdis parodytas pav. ) yra sėkmingiausias visų laikų medienos gaminys, gaminamas iš specialiai gamybos cechas, jų technologinė gamybos schema, aprašomi gamybos procesai, nagrinėjami ir aprašomi įrenginiai, kurie dalyvauja medienos drožlių plokščių gamyboje, aprašomos plokščių savybės ir jų nustatymo būdai,aprašomas plokščių panaudojimažaliava šioms plokštėms ( plokščių pavyzdis parodytas pav. ) gaminti yra medžio apdirbimo atliekos: drožlės ,piuvenos ,nuopjovos pat ir visi jau naudoti, susidėvėję medienos gaminiai ( baldai, dėžės, padėklai ir kt. Į. Vienos iš kai ant transporterio suformuojama kilimo formos masė, vėliau šį kilimą pamažu presuoja m ilgio vikšrinis presas, kurio juostos paviršius įkaista. Presavimas vyksta šaltuoju arba karštįvairių rūšiųir modifikacijų sintetiniais klijais galima gaminti skirtingos paskirties , įvairaus taaltendorf f45 staklių sukimosi dažnis 2000-5000 sukimų per minutę. Mechanizmo standumas priklauso tik nuo riedėjimo sraigtinės pavaros ir atraminio guolio standumo. Riedėjimo elementas f45 staklių sraigtinėje pavaroje yra rutuliukai, s50 – ritinėliai. Tokiu būdu staklių konstrukcija labai paprasta ir užtikrina maksimalų standumą, priklausantį tik nuo sraigtinės pavaros ir atraminio guolio standumo. Visos pastūmų rūšys gaunamos nuo vienos servopavaros,technologinės galimybės apsprendžiamos šia pavara bei programinio valdymo sistemos, taip pat jos matematinio aprūpnimo galimybėmis. Bet šių staklių džiovykla yra tunelinė. Nuolatinio veikimo. Darbo kamerą sudaro ilgas koridorius, kuriame yra džiovinama medžiaga juda su vagoneliais arba ant begalinės juostos. Tunelio ilgis gali būti iki 40 m. Jie gali būti jungiami į blokus, kurmetodo esmė: medienos drožlių plokščių tankis priklauso nuo poringumo ir medienos drožlių plokščių drėgnumo. Paprastai kartu su tankiu yra nurodomas ir drėgnumas. Dažniausiai matuojamas 12 procentų drėgnumo medieimami 3- kvadratiniai 200*300*200 mm dydžio medienos drožlų plokščių kubeliai išmatuojami 0,1 mm tikslumu ir pasveriamos svarstyklėmis 0,1 g tikslumu. Kubeliai dedami į džiovinimo spintą ir išdžiovinamos 100+/-5 laipsnių temperatūroje.

  • Statyba Referatas
  • Microsoft Word 5624 KB
  • 2011 m.
  • 23 puslapiai (3608 žodžiai)
  • Wycka
  • Medienos drožlių plokštės
    10 - 1 balsai (-ų)
Medienos drožlių plokštės. (2011 m. Vasario 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/medienos-drozliu-plokstes.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 10:13
×