Medienos panaudojimo sritys


Medienos panaudojimas. Medienos naudojimo sritys. Statyba Popieriaus gamyba Kuras Medžio drožyba Baldų gamyba. Statyba. Statybos viena plačiausių medienos panaudojimo sričių. Nors plastikiniai langai šiandien populiaresni. Popieriaus gamyba. Popieriaus gamybai sunaudojama labai daug medžių. Popieriui gaminti reikalingi įvairūs etapai. Įvairiais duomenimis Amerikoje kasmet kiekvienas žmogus sunaudoja maždaug 300 kg popieriaus. Kuras. Mediena kurui naudojama tiek didmiesčiuose. Medžio drožyba. Medis menininkams. Skulptūros ir jų gamyba lavina ne tik menininkų. Medienos baldai labai vertinami ir laikomi prabangos dalyku. Tačiau taip.


Statyba Popieriaus gamyba Kuras Medžio drožyba Baldų gamyba.

Statybos viena plačiausių medienos panaudojimo sričių. Čia galima atlikti begalę architektūrinių sprendimų, o taip pat panaudoti medieną ir kaip interjero detalę. Mediniai namai statomi jau nuo seniausių laikų. Tai viena geriausių statybinių medžiagų. Be to, mediniai namai yra ilgaamžiai ir ekologiški, o šiandien tai ypač aktualu. Taip pat, dažnai mediena naudojama grindims, sutvirtinimams, durims, langams.

Nors plastikiniai langai šiandien populiaresni, vis dėlto, yra žmonių, kurie mieliau renkasi medinius langus ir duris. Labai gražiai ir prabangiai atrodo mediniai laiptai, sienos. Vasara ypač norisi turėti terasą, o mediena tam puikiai tinka. Medinės terasos ne tik jaukios, tačiau atrodo stilingai, o laiką jose leisti labai malonu.

Popieriaus gamybai sunaudojama labai daug medžių. Tinkamiausia mediena popieriui gaminti yra spygliuočių mediena.

  • MS PowerPoint 2004 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (393 žodžiai)
  • Mokykla
  • Laurynas
  • Medienos panaudojimo sritys
    10 - 3 balsai (-ų)
Medienos panaudojimo sritys. (2020 m. Vasario 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/medienos-panaudojimo-sritys.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 02 d. 16:00
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo