Medienos rūšis - Paskirtis


Medienos Rūšis-Paskirtis. Kaunas. Mediena - kas. Mediena - kas tai yra? Mediena yra gamtinis produktas, išgaunamas iš įvairių rūšių medžių ir naudojamas daugelyje gamybos sričių. Medienos Rūšys. Mediena skirstomą į dvi rūšis. Spygliuočių mediena. Spygliuočių mediena pasižymi. Lapuočių mediena. Lapuočių medieną skirstomą į dvejas rūšis. Toms rūšims būdingi bruožai. Medienos produktai. Rastai Lentos Lukštai. Mediena naudojama. Kurui Popieriaus gamyboje Statyboje Baldų gamyboje Medžio drožyboje. Gerosios ir blogosios medienos savybės. Gerosios savybės. Fizinės medienos savybės. Spalva Kvapas Tekstūra Drėgnumas Laidumas (drėgmei, šilumai, elektrai ir garsui). Medienos ydos ir defektai. Drevės Medienos dėmės Medžio kamieno trūkinėjimas Medžio grybas Vėžys Gumbai Puvimas Kirmijimas. Atgal.

Mediena - kas tai yra? Medienos Rūšys Spygliuočių mediena Lapuočių mediena Medienos produktai Mediena naudojama Gerosios ir blogosios medienos savybės Fizinės medienos savybės Medienos ydos ir defektai.

Lapuočių mediena Kietųjų lapuočių Bukas Ąžuolas Uosis Liepa Minkštųjų lapuočių Topolis Tikmedis Balza Beržas Alksnis.

Spygliuočių mediena pasižymi tuo, kad yra: Labai minkštą Lengva Sakinga Lengvai apdorojama Vidutiniškai atspari atmosferiniams pokyčiams.

Lapuočių medieną skirstomą į dvejas rūšis. Toms rūšims būdingi bruožai :.

Kietoji : Labai kieta Sunki Tanki Tvirta Ilgaamžė Beicuojama Lengvai apdorojama.

  • MS PowerPoint 1804 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (152 žodžiai)
  • Ričardas
  • Medienos rūšis - Paskirtis
    10 - 5 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Medienos rūšis - Paskirtis. (2015 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/medienos-rusis-paskirtis.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 13:48
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo