Medinės konstrukcijos projektavimas


Medinė santvara. Medines konstrukcijos mazgai. Medine santvara breziniai. Mediniu konstrukciju denginio skydai. Mediniu konstrukciju projektavimas namu darbai. Medinių santvarų brėžiniai. Medinio stogo konstrukcija spyriai ilginiai. Mediniu santvaru skaiciavimas. Mediniu skaiciavimas. Denginio medines konstrukcijos.

Įvadas. Denginio komponavimas. Konstrukcijų parinkimas ir išdėstymas. Santvaros geometrinių dydžių apskaičiavimas. Stogo elementų skaičiavimas. Pakloto skaičiavimas. Stogo konstrukcijos apkrovų skaičiavimas. Sniego apkrova. Kintamoji koncentruota(montažinė) apkrova. Pakloto skaičiavimas nuolatinei ir sniego apkrovai. Pakloto skaičiavimas nuolatinei ir kintamai koncentruotai apkrovai. Ilginių skaičiavimas. Ilginio jungties skaičiavimas. Santvaros skaičiavimas. Apkrovų skaičiavimas. Denginio konstrukcijos svoris. Sniego apkrova. Santvaros savasis svoris. Skaičiuojamosios apkrovos, tenkančios santvaros mazgams. Santvaros elementų įrąžų derinių sudarymas. Santvaros elementų skaičiavimas. Santvaros viršutinės juostos skaičiavimas. Santvaros apatinės juostos skaičiavimas. Santvaros spyrio projektavimas. Santvaros mazgų projektavimas. Atraminis mazgas. Konstrukciniai techniniai – ekonominiai rodikliai. Konstrukcijų variantinis palyginimas. Išvada. Literatūra.

Projektuojamas medinių konstrukcijų pastatas bus statomas Kretingoje. Pastato ilgis 52,2 m, o plotis 27 m. Denginį laikanti konstrukcija – segmentinė 5 panelių, metalo – medžio santvara. Išorinės sienos suprojektuotos iš medinių skydų. Pastate panaudota pušies mediena, iš kurios yra pagaminti ilginiai, spyriai, paklotas ir santvara, naudojami poliuretaniniai klijai. O apatinė santvaros dalis yra iš kampuočių. Šiame darbe yra suprojektuojama ir paskaičiuojama santvaros geometrija, mazgai, ilginiai, paklotas, laikinoji, nuolatinė apkrova, taip pat paskaičiuojama sniego apkrova, kuri priklauso nuo regiono. Regionas nustatomas iš reglamentų. Taip pat yra paskaičiuoti techniniai – ekonominiai rodikliai, atlikta suprojektuotos denginį laikančios konstrukcijos analizė, palyginta segmentinė santvara su trikampėmis ir trapecinėmis santvaromis.

Taip pat prie šio darbo yra pridedamas brėžinių lapas, kuriame yra darbo brėžiniai (didesniu masteliu), taip pat pagrindinių konstrukcijų ir ryšių išdėstymo planas, konstrukcijų medžiagų specifikacijos.

  • Microsoft Word 447 KB
  • 2013 m.
  • 36 puslapiai (3320 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ronaldush
  • Medinės konstrukcijos projektavimas
    8.5 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Medinės konstrukcijos projektavimas. (2013 m. Vasario 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/medines-konstrukcijos-projektavimas.html Peržiūrėta 2021 m. Birželio 14 d. 09:53
×
43 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo