Mediniai baldai gamyba verslo planas


Vadybos verslo planas. Įvadas. Gamybinė struktūra. Pastatai, patalpos. Įrengimai. Medžiagos, žaliavos. Gamybinis personalas. Vadyba. Organizacinė struktūra. Vadybinis personalas. Veiklos reglamentai. Finansai. Investicijos. Kreditas. Pajamų, išlaidų ir pelno prognozinis planas. Pinigų srautų prognozinis planas. Prognozinis balansas.


Lietuva pasižymi dideliais, įvairių rūšių miškais, dėl to čia yra gana stipri medienos pramonė. Gera geografinė padėtis lemia gerą medienos kokybę ir didelius jos išteklius. Dėl šių priežasčių Lietuvoje yra daug medienos apdirbimo įmonių, dėl to, manome, jog neturėtų kilti problemų su reikalingomis baldų gamybai pirminėmis žaliavomis.

Lietuvos baldų gamyba pasižymi stipriu augimo tempu, kiekvienais metais medienos apdirbimo įmonės plečiasi ir stiprėja, siekia, jog produkcija būtų tiekiama į kitas pasaulio šalis. Norėdamos sėkmingai konkuruoti dinamiškoje verslo aplinkoje, medienos apdirbimo įmonėms neužtenka savo produkciją tiekti žemesnėmis kainomis, gaminiai turi būti aukštos kokybės.

Lietuvoje susirasti tiekėjus, kurie tiekia pirmines žaliavas už konkorencingą kainą nėra sunku. Be didelių problemų reikiamas žaliavas galima įsigyti vietinėje rinkoje – nėra poreikio gabenti pagrindinių reikiamų žaliavų iš užsienio šalių.

Kiekvieną dieną vis daugiau žmonių ima rūpintis savo namais, interjeru, namų jaukumu, patogumu. Pasirinkome šią sritį, nes ji man atrodo įdomi ir reikalinga. Turime nemažai informacijos apie baldų gamybą. Taip pat turime pakankamai nuosavų lėšu įmonės steigimui. Įmonių gaminančių kokybiškus, patrauklios kainos ir patvarius baldus nėra daug Lietuvoje. Dėl šios priežasties mes norime įsteigti įmonę, kurioje klientai visada ras ko trokšta. Įmonei kiekvienas klientas bus svarbus, dėl to mes stengsimės patenkinti visų klientų poreikius. Nuolatiniams klientams bus taikomos įvairios nuolaidos. Taip pat gaminsime baldus pagal klientų norus.

Mūsų tikslas yra sėkmingai įeiti į Lietuvos medienos apdirbimo pramonės rinką. Įmonė gamintų aukštos kokybės ir patrauklios kainos baldus Lietuvos rinkai. Sėkmingai plėtojant savo veiklą ir matant, jog produkcijos poreikis pasiteisino – numatoma ieškoti pirkėjų ir užsienio rinkose.

UAB „Suoliukas“ potencialūs vartotojai: Lietuvos ir užsienio gyventojai, nuo 18 iki 75 ir daugiau metų, turintys vidutines ir aukštas pajamas. Didžiausi užsakovai – didieji baldų prekybos centrai Lietuvoje.

Mūsų komandos patirtis ir žinios šioje srityje;

Pagrindinė įmonės veikla - medinių baldų gamyba Kauno mieste. Gamybinių patalpų bendras plotas : 1000 m2, naudingas plotas 450m2.

Ši įmonė vadinsis „Suoliukas“. Gamybos cechas ir patalpos bus įkurtos Taikos pr. 171, Kaune. Pasirinkta vieta yra labai gerai pasiekiama tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu ar pėsčiomis. Šioje teritorijoje yra nemažai automobilių stovėjimo vietų, taip pat prie gatvės yra didelė stovėjimo aikštelė, todėl pasistatyti automobilį nekiltų jokių bėdų.

Darbuotojai bus priimami tik aukščiausios kvalifikacijos ir turėdami darbo patirties. Bus taikomos įvairios atrankos, pateikiami testai, bandomieji laikotarpiai. Po gan griežtos atrankos bus atrenkami geriausiai pasirodę darbuotojai.

Pagrindinė verslo idėja – suteikti klientams galimybę įsigyti kokybiškų baldų už prieinamą kainą. Šioje įmonėje bus teikiamos konsultacinės paslaugos. Bus siekiama organizuoti malonų ir kokybišką aptarnavimą. Taip būtų tikimasi sulaukti kuo daugiau klientų, kurię taptų mūsų ištikimais nuolatiniais klientais.

Įmonė pradėtų savo veiklą 2016 m. liepos 01 d. Įmonės veikla nepriklauso nuo jos steigėjų įkūrimo datos, nes šis verslas nėra sezoniškas. Šis verslas vystomas visus metus, nes dauguma įvairių mūsų klientų prekės yra perkamos žiemą, rudenį, vasarą, pavasarį.

2016 m. sausio 1 d. bus įregistruota UAB „Suoliukas“. Įmonė bus registruojama VĮ registrų centre Kauno filiale. Valstybinių įmonių registrų centrui bus pateikti tokie duomenys apie įmonę:

Lietuvos Respublikos Seimo ir Vyriausybės išleisti ir leidžiami įstatymai: įmonių įstatymas, konkurencijos įstatymas ir kiti teisiniai ir norminiai aktai;

Verslo idėja – įkurti įmonę „Suoliukas“, kuri gamins įvairius medžio baldų gaminius.

Pradėdami savo verslą numatome pritraukti klientus siūlydami kuo didesį prekių asortimentą bei atsižvelgsime į kiekvieno kliento norus. Lietuvoje nėra daug įmonių, kurios gamina kokybiškus, už prieinamą kainą patvarius baldus ir pagal individualų kliento užsakymą baldus.

Yra daug įmonių Lietuvoje, kurios gamina baldus, bet manome konkuruojant kokybišku gaminiu, išskirtiniu servisu ir patrauklia kaina – pavyks konkuruoti medienos apdirbimo rinkoje. Pagrindinė mūsų įmonės planuojama veikla – medinių baldų projektavimas, gamyba ir pardavimas. Jeigu pavyks įgyvendinti savo užsibrėžtą tikslą, gavus papildomų lėšų sieksime plėtoti savo veiklą kituose miestuose.

UAB „Suoliukas“ misija - Kurti ir gaminti šiuolaikiškus ir aukštos kokybės baldus.

UAB „Suoliukas“ vizija – tapti viena iš stipriausių baldus gaminančių įmonių Lietuvoje ir užsienio valstybėse.

 • Vadyba Verslo planai
 • 2015 m.
 • Lietuvių
 • Marija
 • 48 puslapiai (9108 žodžiai)
 • Universitetas
 • Vadybos verslo planai
 • Microsoft Word 127 KB
 • Mediniai baldai gamyba verslo planas
  10 - 6 balsai (-ų)
Mediniai baldai gamyba verslo planas. (2015 m. Lapkričio 30 d.). http://www.mokslobaze.lt/mediniai-baldai-gamyba-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 01:17