Medinių baldų gamybos valdymas


Baldu gamybos technologine schema. Baldai referatas. Referatas baldu gamyba. Gamybos valdymas referatas. Baldu referatas. Mediniai baldai. Referatas apie baldus. Baldu gamyba referatas. Mediniu stalu gamybos schema. Automatizuota gamyba referatas.

Įvadas. Produktas. Pagrindiniai įmonės gaviniai. Produkto darymo proceso technologinės operacijos. Organizacijos gamybos skyriaus valdymo struktūra. Proceso ir jo valdymo dalyviai. Planavimas. Skatinimas. Kontrolė. Išvados. Savo darbo tyrimo objektu pasirinkau modernią medinių baldų gamybos įmonę, o tiksliau tiesioginės produkto gamybos skyrių.

Savo darbo tyrimo objektu pasirinkau modernią medinių baldų gamybos įmonę, o tiksliau tiesioginės produkto gamybos skyrių.

Produktas: įmonės darbo produktas – mediniai aukštos kokybės ir įvairaus dizaino baldai: svetainės baldai ( universalūs korpusiniai baldai, žurnaliniai stalai), biuro baldai ( lentynos, spintelės, įvairūs stalai), miegamojo komplektai (mdp (medienos drožlių plokštės), drožtinė fanera, natūrali mediena, įvairios medienos lukštas, korys, klijai (lukštui ir krašto juostos faneravimui), šlifavimo audeklas ir popierius, glaistai, gruntas, lakai bei pakavimo medžiagos (gofruokartonas, putų plėvelė, popierius, įvairūs užpildai. ). Be to, atskirai u baldų gamyba prasideda nuo apvalkalų paruošimų. Tam yra supjaustomas reikiamu didžiu (ilgiu bei pločiu) pageidaujamos medienos lukštas. Šitą darbą atlieka staklininkai-popieriaus bei lukšto supjovėjai. Po to apvalkalų surinkėjos supjaustytą lukštą suklijuoja/surenka į apvalkalas. Tuo pat metu kituose padaliniuose mediena arba medienos pluoštai supjaustomi iki reikiamų detalėms pagaminti didžių ir sukalamos didesnių detalių rėmai. Tai daro specialios supjovimo linijos operatoriai, staliai, rėmkaliai bei jų pagalbininkai. Toliau surenkamos ir ,presavimo linijos pagalba, suklijuojamos detalės. Šiuo proceso metu iš rėmelių, korio, faneros ir lukšto formuojama ir suklijuojama detalė. Procese dalyvauja pusiau automatizuotos presavimo linijos operatoriai ir jų pagalbininkai. Po presų detalės kalibruojamos (specialios įrangos pagalba detalės apipjaustomos iki tikslių, reikiamų išmatavimų). Atkalibruotos detalės patenka prie automatizuotų briaunų faneravimo linijų, kur dirba tų linijų operatoriai. Toliau detalės keliauja į gręžimo skyrių, pas gręžimo linijų operatorius. Po gręžimo kiekviena detalė dar karta patikrinama ir rankiniu būdu valoma. Nebrokuotos ir išvalytos detalės keliauja į apdailos barą: pirmiausiai į briaunos dengimo liniją, kur su detalėmis dirba žmones, kurie padengia įvairiais gruntais, dažais ir lakais detalių briaunas, bei šlifuotojai; po to jau i galutinės apdailos liniją, kur dirba tos linijos operatoriai ir apdailininkės. Gatavos detalės supakuojamos. Supakavimo bare be pakuotojų dirba dar ir staklininkai-užpildo pjovėjai ir į polietileninę plėvele įviniuotojai. Be to, negalima pamiršti transportuotojų bei elektros pakrovėjų vairuotojų, kurių pagalba detalės ir medžiagos, reikalingos joms pagaminti, keliauja nuo vienos linijos prie kitos, bei iš vieno baro į kitą.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 23 KB
  • 2011 m.
  • 8 puslapiai (1683 žodžiai)
  • Universitetas
  • Diana
  • Medinių baldų gamybos valdymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Medinių baldų gamybos valdymas. (2011 m. Liepos 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/mediniu-baldu-gamybos-valdymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 06:09
×