Medinių namų rekonstrukcija verslo planas


Senų medinių namų rekonstrukcija. Senu mediniu namu renovacija. Medinio namo renovacija. Senu namu rekonstrukcija. Seno namo rekonstrukcija. Statybos įmonės verslo planas. Senu rastiniu namu renovacija. Seno medinio namo renovacija. Statybines imones verslo planas. Seno.medinio.namo.remontas.

Įvadas. Verslo aprašymas. Įmonės vadybinės veiklos analizė. Verslo srities aprašymas. Įmonės istorija. Įmonės tikslai. Paslaugų aprašymas. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Rinkos planas. Paslaugų tiekimas. Trumpas teikiamų paslaugų aprašymas. Patalpos. Įranga. Tiekėjai. Darbo jėga. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos vertinimas. Įmonės investicinis projektas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Kadangi šiuo metu Lietuvoje stoja naujos statybos paklausa, rinkoje reikia ieškoti naujų alternatyvų. Viena iš jų yra senų medinių namų rekonstrukcija. Kadangi nemažai jaunų ir pagyvenusių žmonių savo gyvenamąjį būstą perka arba paveldi kaimo vietovėse, kur mediniai namai buvo statyti prieš ii pasaulinį karą, jo metu ar po jo ir jiems reikia senus medinius namus šis verslo planas sudaromas norint įkurti medinių namų rekonstrukcijos darbus atliekančia uždarąją akcinę bendrovę medinis namas . Šios įmonės paskirtis kaimo vietovėse atlikti senų medinių namų rekonstrukcijos darbus, senose sodybose įrengti patrauklias kaimo turizmo, bei gyvenimo vietas.

Darbo tikslas – aprašyti įmonės verslo sritį, pateikti rinkodaros planą, aprašyti paslaugų teikimą, išanalizuoti įmonės valdymą ir įvertinti įmonės veiklos rizikos veiksnius.

šio darbo svarba ta, kad jame atsispindi pinigų gavimas ir jų panaudojimas. Pinigų srautai iš įmonės veiklos yra pagrindinis rodiklis, kuris parodo įmonės pajėgumą, grąžinant skolas, ar investuojant papildomai. Darbo struktūra sudaryta iš.

įmonės vadybinės veiklos analizės – šiame skyriuje trumpai išanalizuojama įmonės verslo sritis, apžvelgiama rinka, taip pat trumpai supažindinama su gamybiniu procesu, įmonės struktūra.

įmonės investicinio projekto įvertinimas – ši dalis yra skirta atsakyti į pagrindinį klausimą, kuris yra svarbus tiek finansuotojui, tiek pačiam verslininkui: ar veikla bus pelninga, ar investicijos duos norimų rezultatų. Čia yra pateikiamos tokios ataskaitos: pelno ataskaita, pinigų srautų ataskaitšiuo metu Lietuvos statybos rinkoje naujos statybos gyvenamųjų, administracinių pastatų pasiūla yra pakankama šių dienų paklausia. Todėl naujos statybos finansavimui šalies bankai paskolų teikimą yra sumažinę iki minimumo. Todėl reikia atsigręžti į senolių namus, tuo labiau, kad dalis jaunų ir pagyvenusiū žmonių išvažiuoja gyventi į užmiestį. O senus medinius namus reikia rekonstruoti ir pritaikyti dabartinėms reikmėms. Ši statybos rinkos sritis dar nėra užpildyta.

Pastatų renovacija yra labai svarbu, nes ją taikant ne tik pailgėja pastatų eksploatavimo trukmė, bet ir nekilnojamo turto vertė, sumažėja eksploatacinės išlaidos bei pagerėja estetinis pastatų vaizdas.

šis verslo planas sudaromas norint įkurti medinių namų rekonstrukcijos darbus atliekančia uždarąją akcinę bendrovę medinis namas . Įmonė bus įregistruota su savo įstatais švenčionių rajono savivaldybėje įmonių registre nustatyta tvarka.

  • Microsoft Word 145 KB
  • 2011 m.
  • 20 puslapių (4508 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kazimieras
  • Medinių namų rekonstrukcija verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Medinių namų rekonstrukcija verslo planas. (2011 m. Kovo 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/mediniu-namu-rekonstrukcija-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 24 d. 19:20
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo