Medis už mano lango


Rasinys apie medi. Medis uz mano lango rasinys. Rašinys medis uz mano lango. Rasinelis apie medi. Rašinėlis medis uz mano lango. Rasinelis apie medzius. Medis uz mano lango rasinelis. Medis uz lango. Medis po mano langu. Rasinys medis po mano langu.

Po mano langu yra toks medis. Vienas vienintelis toks. Turbūt kitam jis neišsiskiria iš kitų, yra toks pat kaip ir kiti medžiai. Bet šis medis man yra kitoks nei kiti ir auga jis po mano langu. Šio medžio niekas nesodino, jį atnešė vėjas, atnešė kaip mažytę sėklelę. Ir ačiū vėjui.

ši obelis užaugo didi ir graži. Ryte tekant saulei matau rasos lašelius ant savo medžio lapelių. Pilkšvi debesėliai glosto obelėlę, o jos žalios šakos spindi visom vaivorykštės spalvom. Pavasarį jos šakos apsipila rausvais ir baltais žiedais, o žiemą ją puošia snaigių karoliai. Šis vaizdas man yra įstrigęs atmintyje, nes tais vakarais kai būnu toli nuo obels matau šį gražų paveikslą. Ši vėjo atnešta obelis stovi namų apsuptyje jau daugelį metų.

Sunku net pagalvoti, kad tokį grožį sukūrė vėjas visiškai atsitiktinai, niekeno neprašytas. Tam reikia daug pastangų, o sunaikinti galima per kelias akimirkas. Manau šis medis amžinas, džiugiai oš ir džiugins visus savo grožiu ir saldžiais vaisiais. O langas taip ir liks mūsų tarpininkas, kai retkarčiais pasiskųsime vienas kitam.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 71 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (168 žodžiai)
  • Mokykla
  • Medis už mano lango
    10 - 1 balsai (-ų)
Medis už mano lango. (2011 m. Rugpjūčio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/medis-uz-mano-lango.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 18:05
×