Meditacija ir joga verslo planas


Meditacija ir joga verslo planas.

Lietuvoje yra labai mažai įmonių, kurios užsiima meditacijos, jogos, ar kitomis terapijos paslaugomis. O tokių paslaugų nori daugelis žmonių. Todėl meditacijos ir terapijos namus įkurti Marijampolėje būtų ne tik pelninga, bet ir reikalinga, nes visis žmonės megsta atsipalaiduoti, pasilepinti.

Tikslas : įkurti specialią įmonę, kuri būtų jauki ir trauktų žmones, kurie nori poilsio ir ramybės.

Idėja. Mano sugalvota idėja yra įkurti įmonę „Harmonijos namai“, kurią įkursiu Marijampolės mieste. Ši įmonė teiks išskirtines bei aukščiausios kokybės meditacijos paslaugas, kurios susidės iš garsų bei kvapų terapijos, meditacijos (atsipalaidavimo), jogos užsiėmimų. Orientuojuosi į tuos žmones, kurie rūpinasi savo kūnu, sveikata bei nori tobulinti savo dvasines vertybes. Šiuose namuose kiekvienas žmogus norintis atrasti save ir atsipalaiduoti nuo rūpesčių bus maloniai sutiktas ir jam bus pasiūlyta pasirinkti tokį atsipalaidavimo būdą, kuris jam atrodys tinkamiausias. Po vienu stogu suteikiama keletas skirtingų paslaugų. Konkurentai dažniausiai užsiima tik viena konkrečia veikla, pavyzdžiui meditacija arba joga, o „Harmonijos namai“ suteikia galimybę užsiimti ne tik meditacija, bet garsų, kvapų terapijomis.

Teikiamos paslaugos, kaip jau buvo minėta, bus skirtos atsipalaidavimui. Pastatas, kuriame bus įkurta „Harmonijos namai“ turėtų būti įrengtas tylioje, ramioje, atokioje Marijampolės miesto vietoje, tačiau ji vis tiek turi būti lengvai pasiekiama įvairiomis susisiekimo priemonėmis, nes būtent tokia aplinka labiau padeda atsipalaiduoti ir bent trumpam atitrūkti nuo skuboto šiuolaikinio pasaulio bei pamiršti žmogų kankinančius rūpesčius. Pastate kiekvienas klientas turės po atskirą erdvę meditacijai ar kitai pasirinktai procedūrai atlikti. Visas pastato vidus bus dekoruotas įvairiomis raminančiomis, šilumos bei privatumo įspūdį suteikiančiomis medžiagomis.

Pirmiausia reikia išsirinkti tinkamą darbo vietą. Ją rinkčiausi atsižvelgdama į tai, kad ji būtų arčiau miesto centro bei gerai matomoje vietoje arba greta pagrindinės ir judresnės miesto gatvės.

Tada reiktų įrengti patalpas pagal poreikius.

Reikėtų pradėti ieškoti kvalifikuotų darbuotojų, kurie išmano savo darbą.

Ieškočiau tinkamos kvalifikacijos darbuotojų pradėti veiklai vykdyti.

Pradėjus veiklą su rinkodaros specialisto pagalba pradėčiau reklamuoti savo įmonę ir jos teikiamas paslaugas.

Stengčiausi pritraukti kuo daugiau klientų pasitelkdama įvairias rėmimo priemones.

„Harmonijos namai“ turėtų būti įrengti atokiau nuo civilizacijos, nes šios įstaigos paskirtis – suteikti žmogui galimybę trumpam atitrūkti nuo kasdienybės. Tačiau tokia vieta Marijampolės mieste būtų sunkiai pasiekiama ne visiems miesto gyventojams, nes susisiekimas viešuoju transportu būtų neįmanomas. Siekdami išspręsti šią problemą įmonę planuoju įkurti netoli miesto centro. Bet pagrindinis trūkumas – mažai gamtos. Siekiant harmonijos ir atsipalaidavimo mano įmonė turėtų būti įrengta civilizacijos nepaliestoje tylioje, ramioje vietoje. Tačiau tokią vietą būtų sunku pasiekti paprastiems žmonėms naudojantis viešuoju transportu arba tiems, kurie neturi automobilio.

  • Microsoft Word 52 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (2461 žodžiai)
  • Universitetas
  • Brigita
  • Meditacija ir joga verslo planas
    10 - 10 balsai (-ų)
Meditacija ir joga verslo planas. (2015 m. Gegužės 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/meditacija-ir-joga-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 19 d. 02:25
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo