Medžiagos susmulkinimas rutuliniu malūnu Laboratorinis darbas


Labaratorinis darbas rutulinis malūnas teorinė dalis. Laboratorinio darbo atlikimo eiga darbo tikslas. Laboratorinio darbo rutulinio malūno ce245 aprašas. Malimo ekspermentas metodas. Ekspermento analize įvertinimas. Laboratorinio darbo eiga. Laboratorinio darbo ataskaita. CISA Model BA200N digital sieve shaker.


Rutuliniai malūnai dažniausiai naudojami cheminėje technologijoje, kai reikia smulkiai sumalti didelius kiekius įvairaus stiprio medžiagų. Malūno būgnas pakraunamas plieniniais ar keraminiais rutuliais. Medžiaga juose smulkinama laisvai krintančių malimo kūnų smūgiais, taip pat trintimi, gabaliukams patekus tarp būgne esaančių malimo kūnų. Rutuliniai malūnai yra gana paprastos konstrukcijos, patikimi, todėl plačiai naudojami pramonėje. Neigiami jų bruožai yra tai kad jie sunaudoja daug energijos, yra sunkūs, dideli, darbo metu skleidžia didelį garsa. Rutulinų malūnų darbo efektyvumui didelę įtaką turi būgno sukimosi greitis, pakrovimo laipsnis, rutulų išsidėstymas ir kiti veiksniai.

Medžiaga su smulkinamaisiais rutuliais pakraunama į rutulini malūna tuo pat metu. Medžiaga smulkėja nuo rutulų smūgių į ją, tai pat nuo trinties tarp madziagos dalelių ir malimo kūnų. Malūno našumas labai priklauso nuo to kokio dydžio medžiagos gabaliukai yra dedami į jį. Malimas yra brangesnis uz trupinima, todėl į malūnus reikia tiekti kuo labiau sutrupintą medžiagą. Malūno našumas yra proporcingas koeficijantui K, kuris priklauso nuo kraunamos

Čia D – pradinis skaičiuojamasis gabaliukų dydis, mm; D1- faktinis kraunamų gabaliukų dydis , mm.

Vienas iš svarbiausių malūnų rodiklių yra susmulkinimo laipsnis i, jis nusako pradinį medžiagos gabalų D santyki su apdorotos medžiagos vidutiniu skersmeniu d:

Susmulkintu medžiagu dalelės musu labaratoriniame darbe bus klasifikuojamos sijotuvu.?Sijotuvo aprašymas.

Čia m – rutulio masė;

  • Mechanika Laboratorinis darbas
  • Microsoft Word 509 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1539 žodžiai)
  • Universitetas
  • Paulius
  • Medžiagos susmulkinimas rutuliniu malūnu Laboratorinis darbas
    10 - 3 balsai (-ų)
Medžiagos susmulkinimas rutuliniu malūnu Laboratorinis darbas. (2017 m. Vasario 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/medziagos-susmulkinimas-rutuliniu-malunu-laboratorinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 02:53
×