Medžiagos tankio nustatymas ir atsitiktinių paklaidų skaičiavimas


Medziagos tankio nustatymas laboratorinis. Medziagu tankio nustatymas ir atsitiktiniu paklaidu skaiciavimas. Medziagos tankio nustatymo isvados. Paklaidu skaiciavimas fizika. Medžiagos tankio nustatymas ir atsitiktinių paklaidų nustatymas. Laboratorinis darbas medziagos tankio nustatymas. Medziagos tankio nustatymo, isvados. Paklaidu laboratorinio isvados. Tankio apskaiciavimas isvados. Medziagos tankio skaiciavimas.

Tikslas: nustatyti žinomos geometrinės formos kietojo kūno medžiagos tankį ir įvertinti matavimo paklaidas. Darbo metodika ir pagrindinės formulės. Bandymo eiga. Išvados. Literatūra. Išmatuojame kūno geometrinius matmenis. Kiekvieną dydį matuojame 3 kartus ir matavimo duomenis surašome į toliau pateiktas lenteles. Matuojant mikrometru, užrašome šimtąsias milimetro dalis, slankmačiu – dešimtąsias, atitinkančias prietaisų tikslumo klasę. Pasveriame kūną ir nustatome jo masę m. Apskaičiuojame kūno matmenų tiesioginio matavimo aritmetinius vidurkius ir pagal formulę apskaičiuojame kūno vidutinį tūrį . Įrašę skaitmeninius dydžius į formulę, apskaičiuojame tiriamos medžiagos vidutinį tankį <ρ>.Įvertiname tiesioginių ir netiesioginių matavimų paklaidas.

Tikslas: nustatyti ˛inomos geometrinės formos kietojo kūno medžiagos tankį ir įvertinti matavimo paklišmatuojame kūno geometrinius matmenis. Kiekvieną dydį matuojame kartus ir matavimo duomenis surašome į toliau pateiktas lenteles.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2010 m.
  • 4 puslapiai (304 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karolis
  • Medžiagos tankio nustatymas ir atsitiktinių paklaidų skaičiavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Medžiagos tankio nustatymas ir atsitiktinių paklaidų skaičiavimas. (2010 m. Spalio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/medziagos-tankio-nustatymas-ir-atsitiktiniu-paklaidu-skaiciavimas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 14:38
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo