Medžiagų atsparumas 2


Medziagu atsparumas namu darbai. Moro integralas. Medziagu atsparumas namu darbas. Medziagu atsparumo formules. Medziagu mechanika 2. Kritiniu itempiu diagrama. Medziagu atsparumas konspektas. Oilerio formule atsparumas. Medziagu atsparumas 2 spera. Medziagu atsparumas formules.

Kas laikytina apibendrintąja lenkiamo strypo (sijos) deformacija? Kaip parašoma diferencialinė įlinkių kreivės lygtis? Ką vadiname įlinkiu? Ką vadiname skerspjūvio posūkiu (deviacija)? Kokios yra kraštinės sąlygos įlinkių kreivės lygties integravimo konstantoms rasti? Kokios yra diagramų skaidymo taisyklės, kai taikomas grafinis-analitinis būdas? Kaip išreiškiamos sijų standumo sąlygos? Kas yra koncentracijos koeficientas? Kokia yra medžiagos plastiškumo įtaka įtempimų koncentracijai? Kokią įtaką įtempimų koncentracijai turi koncentratoriaus – skylės,plyšio – foką vadiname įlinkių kreive? Rma? kas yra medžiagos irimas? Kaip išreiškiamos sijų standumo sąlygos? Kaip išreiškiama sijos lenkimo potencinė energija? Kokia yra pagrindinė grifitso irimo teorijos prielaida? Kokia priklausomybė sieja skerspjūvio posūkį su įlinkiu? Kaip išreiškiama skersinės jėgos įtakojama potencinė energija? Kokia kūno pusiausvyros forma vadinama stabilia, kokia – nestabilia, kokia – neutralia? Kas yra kritinis plyšio ilgis? Nuo ko priklauso deformuojamo elemento pusiausvyros stabilumas? Kokia priklausomybė sieja sijos kreivį su įlinkiu? Kiek energijos reikia naujam paviršiui sudaryti trapioje medž. ? Kiek maždaug jos reikia plastinėje medž. ? Ką vadiname kritine apkrova, kritine jėga, kritiniu įtempiu? Kaip nustatoma sijos pilnutinė potenc. Energija? Ką vadiname klupdymu? Kokie yra būdai sijos poslinkiams skaičiuoti? kokie ryšiai yra tarp įlinkio, skerspjūvio posūkio, lenkimo momento, skersinės jėgos ir apkrovos intensyvumo? Kaip parašomas moro integralas? Kaip jis taikomas poslinkiams skaičiuoti? Kuriais atvejais ir kodėl oilerio formulė negalioja? Kas yra strypo liaunumas ir liaunis? Ką reiškia vienetinis lenkimo momentas? Kaip nustatomi vienetiniai lenkimo momentai, kai ieškomas kampinis poslinkis (skerspjūvio posūkis)? Kaip formuluojama grafinio-analitinio būdo taisyklė? Ką vadiname nominaliniu įtempimu? Kas yra įtempimų koncentracija,kokios yra jos priežastys? Nuo ko priklauso tampr

Tempiamo strypo geometrinius pokyčius aiškiai nusako linijinė deformacija – kuo labiau strypas tempiamas, tuo labiau jis ištįsta, tuo didesnė jo išilginė deformacija å. Sukamo strypo deformavimosi intensyvumą nusako santykinis sąsūkis č. Reik turėti panašų dydį ir sijos (lenkiamo strypo) geometrinių pokyčių intensyvumui apibendrintam įvertinimui. Toks dydis galėtų būti laikomas apibendrintąja sijos deformacija. Kuo stipriau sija lenkiama, tuo labiau ji išlinksta, tuo labiau padidėja jos kreivis. Išlinkusio strypo ašies kreivis ir yra apibendrintoji sijos ar kito lenkiamo tiesaus strypo deformacija.

Jei lenkiamas kreivas strypas, tai šia sijai linkstant, jos taškai pasislenka. Linijinis sijos skerspjūvio svorio centro poslinkis kryptimi, statmena sijos išilginiai ašiai, vadinamas įlinkiu. Įlinkį, nustatomą skerspjūvio ašies y kryptimi, žymime raide v.

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (1967 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tautvydė
  • Medžiagų atsparumas 2
    9 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Medžiagų atsparumas 2. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/medziagu-atsparumas2.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 16:54
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo