Medžiagų ir komponentų užsakymo internetinė sistema


Tranzakcinės duomenų bazės projektavimas. Įvadas. Tranzakcinės duomenų bazės modeliai. Išvados ir rezultatai. Užsakymo sistemos dalykins modelis. Įvadas. Pagrindinės dalykinės sritys. Dalykinių sričių aprašymai. Išvados ir rezultatai. Užsakymo sistemos dimensinis duomenų modelis. Įvadas. Žvaigždinės schemos. Žvaigždynas. Išvados ir rezultatai. Užsakymo sistemos duomenų centras. Įvadas. Duomenų centrų modeliai. Išvados ir rezultatai. Duomenų sandėlis. Įvadas. Užsakymų duomenų sandėlio informacinė architektūra. Išvados ir rezultatai. Duomenų kubas. Įvadas. Kubo paruošimas. Ataskaitų projektavimas. Išvados ir rezultatai. Priedas.

Darbe buvo suprojektuotas ir sukurtas duomenų kubas panaudojant AdventureWorksDW duomenų bazę. DB yra kaip kubo duomenų šaltinis. Buvo suprojektuotos biudžeto departamento bei pardavimų skyriaus ataskaitos. Jie gali padėti verslui arba įmonės darbuotojui tvarkyti savo duomenys bei gražiai įforminti ataskaitas, pavyzdžiui, direktoriui, vadybininkui arba administratoriui. Pats kubas gali analizuoti tokias ataskaitas daugi matmenų būdu.

  • Microsoft Word 1551 KB
  • 2014 m.
  • 39 puslapiai (2820 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jevgenij
  • Medžiagų ir komponentų užsakymo internetinė sistema
    10 - 5 balsai (-ų)
Medžiagų ir komponentų užsakymo internetinė sistema. (2014 m. Gruodžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/medziagu-ir-komponentu-uzsakymo-internetine-sistema.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 02:06
×