Medžiagų nusodinimas


Įvadas. Darbo tikslas, uždaviniai. Medžiagų nusodintuvų veikimo. Principas. Smėlio nusodintuvai. Dulkių nusodinimas. Pirminiai nusodintuvai. Antriniai nusodintuvai. Centrifūgos. Nusodintuvų schemos. Išvados.


Šiame referate mes jums pristatysime medžiagų nusodintuvus bei išanalizuosime kas yra medžiagų nusodinimas. Visų pirma mes išsiaiskinsime kokie yra įrenginiai susiję su medžiagų nusodinimu, kaip jie veikia, kaip yra skirstomi bei kur yra panaudojami. Rodydami pavyzdžius bei remdamiesi rašytine medžiaga apie medžiagų nusodinimą, supratome, kad mūsų darbo tikslas - išanalizuoti pačių nusodintuvų veikimo principą, jų struktūrą, fizines medžiagas, kurios sudaro medžiagų nusodintuvus bei centrifūgas. Taip pat mūsų uždaviniai yra rasti formules, kurios kuo aiškiau paaiškintų kaip yra skaičiuojami tam tikri parametrai susiję su medžiagų nusodinimu, nusodintuvų parinkimu bei įvairių jėgų skaičiavimu.

sumažinama apkrova sekančioms grandims. Pirminiuose nusodintuvuose teršalai gravitaciniu būdu nusodinami į dugną arba išplukdomi į paviršių. Valymo efektyvumas yra apie 40% – 60% skendinčių medžiagų (SM) ir apie 25% - 35% organinių medžiagų (BDS). Išvalymo efektyvumui pagerinti prieš nusodintuvus įterpiamos cheminės medžiagos - koaguliantai. Nusodintuvuose sulaikomos į vandens paviršių iškylančios medţiagos, tam, kad būtų sumažinamos eksploatacinės problemos tolimesnėse grandyse. Pirminiai nusodintuvai didelėse nuotekų valyklose yra privaloma valymo grandis.Mažesniuose miesteliuose jų gali ir nebūti. Pirminiai nusodintuvai gali būti: dviaukščiai, horizontalūs, vertikalūs, radialiniai. Naudojant pirminius nusodintuvus perteklinio veikliojo dumblo susidaro mažiau, nes dalis teršalų tiesiog neatiteka iki biologinės nuotekų valymo dalies.

  • Medžiagų mokslas Referatas
  • Microsoft Word 734 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (847 žodžiai)
  • Kolegija
  • Antanas
  • Medžiagų nusodinimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Medžiagų nusodinimas. (2017 m. Spalio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/medziagu-nusodinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 08:42
×