Medžiai mieste, svarba aplinkos taršai, kokybei ir žmogaus emocinei būklei


 Medžiai mieste , svarba aplinkos taršai, kokybei ir žmogaus emocinei būklei. Įvadas. Medžiai - yra didelis medžiagų ir energijos depozitas. Video. Statistika. Kasmet iškertama apie. Kiekvienais metais 1,3 mln. medžių iš oro pašalina daugiau kaip. Pavyzdžiai. Lietuva yra apželdinta valstybė, joje žalių lopinėlių gausu. Vingio parkas Vilniuje. Draugystės parkas. Kalniečių parkas. Reformatų parkas. Panemunės šilas. Idėjos. Idėja nr. Turime saugoti medžius. Taip pat žaliosios zonos miestuose mažina smurto ir nusikalstamumo lygį bei didina socialinę interakciją. Medžiai miestuose, kuriuose kaip visiems žinoma yra išmetama daug teršalų automobiliai. Taip pat sukuria. Urbanistiniai miškai vėsina miestietiškas karščio salas. Apibendrinant. Žiūrint iš praktinės pusės, tai reiškia.


Lietuva yra apželdinta valstybė, joje žalių lopinėlių gausu:.

Turime saugoti medžius miestuose, nes jie gamina mums gyvybiškai svarbu deguonį, grynesnis oras skatina jausti emocinę ir fizinę pusiausvyrą, o tai ypač svarbu vis bėgančiam ir vėluojančiam miesto gyventojui. Jaučiamės laisvesni, laimingesni ir pailsėję, todėl mažiau sergame ir priimame racionalesnius sprendimus įvairiose situacijose.

Taip pat žaliosios zonos miestuose mažina smurto ir nusikalstamumo lygį bei didina socialinę interakciją, kuri prisideda prie visapusiško savijautos gerinimo.

Medžiai miestuose, kuriuose kaip visiems žinoma yra išmetama daug teršalų: automobiliai, fabrikai ir kt., lapais sugeria anglies dvideginį taip stabdydami klimato kaitą ir prisidėdami prie planetos vėsinimo taip pat CO2 yra panaudojamas fotosintezės vykdymui. Medžiai valo orą ir ne tik nuo minėto CO2, jie sugeria, ir įvairius toksinus.

Taip pat sukuria gamtinį kraštovaizdį, kurio neretai būna išsiilgęs miesto gyventojas, tokios zonos skatina kūrybiškumą, gydo, pagreitina atsigavima po ligų ir operacijų, lavina kitus emocinius sugebėjimus.

  • MS PowerPoint 9032 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (455 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Algimantas
  • Medžiai mieste, svarba aplinkos taršai, kokybei ir žmogaus emocinei būklei
    10 - 1 balsai (-ų)
Medžiai mieste, svarba aplinkos taršai, kokybei ir žmogaus emocinei būklei. (2017 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/medziai-mieste-svarba-aplinkos-tarsai-kokybei-ir-zmogaus-emocinei-buklei.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 02 d. 01:29
×
147 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo