Medžio apdirbimo dirbtuvių elektros tinklo projektavimas


Kaip savarankiškai atlikti elektros instaliaciją. Medzio dirbtuviu planas. Jegos tinklo planas. Jegos tinklo skaiciavimas. Jegos tinklo projektavimas. Imoniu projektavimas medienos apdirbimas referatas. Patalpos apsvietimo tinkliu planas. Elektros jegos planas. Apšvietimo skaičiavimas knyga. Medzio apdirbimo dirbtuviu elektros projektas.

Įvadas. Informacijos šaltinių apžvalga. Jėgos tinklo skaičiavimas. Apšvietimo tinklo skaičiavimas. Įvado skaičiavimas. Įžeminimo skaičiavimas. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas. Priedai. Dirbtuvių brėžinys su jėgos tinklu. Dirbtuvių brėžinys su apšvietos tinklu. Dirbtuvių grandinės principinė schema.

Medžio apdirbimo dirbtuvių tinklai turi būti apskaičuojami pagal reikalavimus kaip ir gyvenamųjų namų, butų ar įmonių. Turi būti apskaičiuoti jėgos ir apšvietimo tinklai, Turi būti apskaičiuota patalpų apšvieta, parinkti tinkami šviestuvai, laidai, apšvietimo ir jėgos tinklams, apsaugos parametrai.

Darbo tikslai: suprojektuoti medžio apdirbimo dirbtuvių elektros tinklą.

Darbo uždaviniai: apskaičiuoti apšvietimo ir jėgos tinklus.

Apskaičiuoti apsaugos aparatų reikiamus parametrus ir įžeminimą.

Suprojektuoti skydų planą.

Darbo objektas: medžio apdirbimo dirbtuvių elektros tinklas.

Šiame kursiniame darbe yra pateikta išanalizuota informacijos šaltinių medžiaga. Didžioji dalis darbui atlikti reikalingos medžiagos buvo paimta iš ingerborg schier knygos ,,kaip savarankiškai atlikti elektros instaliaciją“. Pagal gautus atsakymus, iš šios knygos buvo paimti laidų skersmenys ir markės, reikalingi apsaugos aparatai. Taip pat, šioje knygoje paprastai ir aiškiai iliustracijomis ir tekstais aiškinamas bet kuris darbo etapas: elektros darbų planavimas, taisyklingas, saugumo instrukcijas atitinkantis matavimo prietaisų naudojimas, kištukinių lizdų, šviestuvų šviesio reguliatorių montavimas, laidų išvedžiojimas ir izoliavimas ar skambučio montavimas.

  • Microsoft Word 99 KB
  • 2012 m.
  • 16 puslapių (1079 žodžiai)
  • Kolegija
  • Donis
  • Medžio apdirbimo dirbtuvių elektros tinklo projektavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Medžio apdirbimo dirbtuvių elektros tinklo projektavimas. (2012 m. Vasario 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/medzio-apdirbimo-dirbtuviu-elektros-tinklo-projektavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 10:08
×