Medžio laiškas žmogui


Zmogus ir medis rasinys. Rasiniai apie medzius. Kuo svarbus zmogui miskas. Medis rasinys. Medzio laiskas zmonems. Misko laiskas zmogui. Medziu saugojimas rasinys. Medis kaip zmogus. Zmogus kaip medis. Rasiniai apie medzio ir zmogaus.

Medžio laiškas žmogui. Puikiai įvertintas darbas.

Šiandieną aš, miške auganti pušaitė, nusprendžiau parašyti tau laišką. Kasdieną matau, kaip vis daugiau medžių negailestingai sunaikinami. Todėl norėjau tavęs paklausti, ar supranti kad miškus saugoti yra labai svarbu?

Miškas kiekvienam žmogui turėtų būti ramybės oazė, kurioje jis galėtų pasislėpti nuo viso pasaulio. Ne kartą, šiltomis vasaros dienomis, mačiau po medžiu sėdinčią mergaitę, kuri valandų valandas tyliai prasėdėdavo, o tada ramiai atsistodavo ir nueidavo. Pastebėjau, kad ta mergaitė labai pagarbiai elgėsi su mišku, netgi tada kai būdavo itin blogos nuotaikos. Kartais, jei gerai įsiklausydavai, galėdavai išgirsti kaip ji kalbasi su vienu ar kitu medžiu. Tada ir pagalvojau, ar žemėje yra daugiau tokių mergaičių, kurios ateina į mišką nusiraminti ir pasisemti stiprybės? Manau, kad taip, bet iš tiesų labai gaila, kad tokiems žmonėms kaip tu, labiau patinka grožėtis gamta, o ne gyventi kartu su ja. Oskaras vaildas yra pasakęs „žmonės per daug stebi gamtą ir per mažai gyvena su ja“.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (497 žodžiai)
  • Mokykla
  • Edita
  • Medžio laiškas žmogui
    10 - 3 balsai (-ų)
Medžio laiškas žmogui. (2012 m. Vasario 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/medzio-laiskas-zmogui.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 14:44
×