Meilė - kančia ir stiprybė


Meile kancia ir stiprybe. Meile kancia ir stiprybe rasinys. Miškais ateina ruduo meiles tema. Meile kancia ar stiprybe. Meile-kancia ir stiprybe. Meile kancia ir stiprybe katiliskis. Katiliskis rasinys. Meile ir kančia. Miskais ateina ruduo meiles trikampis. Katiliskis meile.

Meilė- kančia ir stiprybė.

Mariaus Katiliškio kūrinyje „Miškais ateina ruduo“ pasakojama apie meilę ir pasirinkimus. Tiliaus jaunatviški jausmai Agnei ir kupinas aistros susižavėjimas jaunai Doveikos žmonai Monikai. Šioje istorijoje užsimezga du meilės trikampiai- vyras tarp dviejų moterų ir moteris tarp dviejų vyrų. Tilius stovi tarp dviejų moterų. Jis romano pradžioje pilnas energijos, nežinantis kur ją dėti, pilnas svajonių apie ateitį. Kai pasirenka Moniką ir būna su ja, jo ateities vizijos nublanksta ir mintys sukasi tik apie Moniką. Tiliaus meilė Monikai žlugdo ir užgožia jo siekimus. Monika jaučiasi visai kitaip. Atsibodęs daug vyresnio našlio meilinimasis pastūmėja link Tiliaus. Monika įsimyli jauną, aukštą, gražų, samdinį Tilių. Jos meilė Tiliui agresyvi, nieko nepaisanti. Monika duoda Tiliui tai, ko negalėjo duoti Agnė- patyrusios ir subrendusios moters patirtį, kuri jaunam vyrui buvo mįslė ir norėjo ją įminti. Šiame kūrinyje pasakoja kokia skirtinga gali būti meilė. Su vienu žmogumi ji- tyra, švelni, o kitu- užgožianti ir kankinanti.

  • Microsoft Word 11 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (505 žodžiai)
  • Mokykla
  • Simonanana
  • Meilė - kančia ir stiprybė
    10 - 2 balsai (-ų)
Meilė - kančia ir stiprybė. (2014 m. Sausio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/meile---kancia-ir-stiprybe.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 16 d. 17:24
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo