Meilė, aistra ir seksualinis potraukis


Meilė, aistra ir seksualinis potraukis. Aistra. Aistra – sielos. Kaip fiziškai pasireiškia aistra? Padažnėja širdies plakimas. Meilė. Meilė – žmogaus būsena. Mylėti – tai. Seksualinis potraukis – tai potraukis kitam tos pačios rūšies individui. Pagrindiniai veiksniai, sąlygojantys lytinį patrauklumą išvaizda veidas. Susižavėjimas. Tas nuostabus laikas, kai negalite atplėšti vienas nuo kito meilių žvilgsnių.

Padažnėja širdies plakimas;- sutrinka dėmesys;- nevalingai išsiplečia vyzdžiai;- per kūną bėgioja šiurpuliukai;- dažniau nei įprastai aplanko seksualinis susijaudinimas;- dažnai išpila karštis arba šaltis;- kūnas nėra ramybės būsenoje;- gali drebėti rankos;- žmogus gali nevalingai judinti kojas ir panašiai.

Mylėti – tai gerbti Mylėti – tai niekada nebūti žiauriam Mylėti – tai girdėti kitą Mylėti – tai pasitikėti Mylėti – tai leisti kitam gyventi laisvai Mylėti – tai nebūti egoistu Mylėti – tai nežaisti „proto žaidimų“ Mylėti – tai netrukdyti kitam, o padėti Mylėti – tai leisti kitam turėti savo erdvę.

  • MS PowerPoint 132 KB
  • 2016 m.
  • 8 puslapiai (363 žodžiai)
  • Matas
  • Meilė, aistra ir seksualinis potraukis
    10 - 7 balsai (-ų)
Meilė, aistra ir seksualinis potraukis. (2015 m. Kovo 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/meile-aistra-ir-seksualinis-potraukis.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 25 d. 05:00
×
97 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo