Meilė ir santuoka - sąjungininkai ar priešai?


Meilė ir santuoka – sąjungininkai ar priešai? Kas yra meilė? Meilė – žmogaus. Meilei augti ir išlikti neužtenka jausmingumo. Kas yra santuoka? Santuoka – savijauta, kai žmogus pasirengęs prisiimti atsakomybę. Krikšionių santuoka. Krikščionių vedybos įteisinamos remiantis santuokos sakramentu visam gyvenimui. SĄJUNGININKAI, nes meilė yra viena iš vertybių, ko reikia santuokai. Prieš susituokiant, porai siūloma pagyventi bent pora metų kartu. Kam tas “Popierizmas”? Populiarus mitas – antspaudas pase nieko nereiškia. Teigti, kad neįmanoma visą laiką mylėti tą pačią moterį. Meilė IR santuoka = santuokinė meilė. Santuokinė meilė yra Bendravimas su kitu.

Meilei augti ir išlikti neužtenka jausmingumo, šiurpuliukų ar dažnesnio širdies plakimo, reikia ir tam tikrų charakterio savybių: kantrybės, pagarbos, dėmesingumo, saugumo, pasitikėjimo, patikimumo, vilties ir ištikimybės.

Prieš susituokiant, porai siūloma pagyventi bent pora metų kartu. Tam, kad artimiau susipažinti, išsiaiškinti, ar tinkate vienas kitam ir ar tai nėra tik įsimylėjimo būsena, kuri yra trumpalaikė, akinanti ir neleidžia žmogui blaiviai mąstyti. Įsimylėjęs žmogus nesirūpina partnerio dvasiniu tobulėjimu, nes jis ir taip tobulas. Dėl to, kad žmonės per greitai ir neapgalvotai susituokia, išsiskiria apie 50-80% sutuoktinių.

Populiarus mitas – antspaudas pase nieko nereiškia. Deja, popierėlis reiškia labai daug.

  • Tikyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 254 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (319 žodžiai)
  • Liveta
  • Meilė ir santuoka - sąjungininkai ar priešai?
    10 - 7 balsai (-ų)
Meilė ir santuoka - sąjungininkai ar priešai?. (2015 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/meile-ir-santuoka-sajungininkai-ar-priesai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 19:59
×