Meilė, kas ji?


Meilė. Kas ji? Meilė – žmogaus būsena. Tai žmogaus patyrimo dalis, pasireiškianti viena ar keliomis iš šių formų prisirišimas. Meilės sąvoka skirtingų žmonių ir bendruomenių yra suvokiama ir interpretuojama labai skirtingai. Meilė internete. Vis daugiau žmonių pirmą kartą gan nedrąsiai panyra į internetą. Logiškai mąstant mes nesirinktume bendraunti chat‘ uose. Meilė iš pirmo žvilgsnio neegzistuoja. Meilė iš pirmo žvilgsnio neegzistuoja- kaip galima mylėti žmogų, apie kurį visai nieko nežinai.Tikra meilė keičia elgesį- įsivaizduokite vaikiną- apšepusį. Meilė- troškimas. Meilė gali virsti smurtu ir nežabotu geismu- tai meilės aistra. Tikroji meilė pasireiškia tuomet, kai dovanojimas viršija troškimą. Tikroji meilė pasireiškia.


Vis daugiau žmonių pirmą kartą gan nedrąsiai panyra į internetą, o tiksliau- interneto ir virtualiojo bendravimo praktiką pradeda nuo pokalbių kambarių-IRC. Internet Relay Chat yra viena populiariausių pokalbių virtualioje erdvėje programų.

Logiškai mąstant mes nesirinktume bendraunti chat‘ uose, nes tavo meilė gali tave apgauti- nufotkinti ir parodyti savo draugams ir saldžiai pasijuokti iš tavo rašytų jausmų.

Tikra meilė keičia elgesį- įsivaizduokite vaikiną- apšepusį, susivėlusį, suplyšusiomis kojinėmis, nelygintais marškiniais. Pakanka jaunuoliui įsimylėti ir staiga viskas pasikeičia- apranga, šukuosena, kai kurie nustoja keiktis, meta rūkyti ar gerti, pradeda sportuoti. Paslaptis paprasta – meilė keičia žmogų, nes jie nori pasirodyti geresni už kitus berniukus.

Tikroji meilė pasireiškia tuomet, kai pirmenybę teikiu kitam, kai duodu priš imdamas ar gaudamas, kai dovanojimas eina pirma troškimo. Meilė- dovanojimas atveria man galimybę ištrūkti iš savojo aš, iš savo asmeninių interesų. Aš noriu duoti ir net atsiduoti kitam.

Tikroji meilė turi visas draugystei būdingas savybes Meilė sujungia įsimylėjusiųjų esybes visam gyvenimui Meilė išryškina mano vertingumą: aš egzistuoju ir kažkam esu vienintelis Iš meilės gimsta gyvybė Meilė suteikia prasmę ir kryptį mano gyvenimui Meilė atliepia mano giliausius poreikius.

  • MS PowerPoint 1120 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (455 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Aistis
  • Meilė, kas ji?
    10 - 1 balsai (-ų)
Meilė, kas ji?. (2019 m. Sausio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/meile-kas-ji.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 27 d. 13:03
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema