Meilė kelia ir gramzdina


Meile kelia ar gramzdina. Meile kelia ir gramzdina vaizgantas. Rasinys meile kelia ir gramzdina. Meile kelia ir gramzdina rasinys. Meile gramzdina. Ar meile kelia ar gramzdina. Meile kelia ir gramzdina katiliskis. Meile kelia ar gramzdina altoriu sesely. Meile kelia ar gramzdina v kreve. Meile zmogui kelia ar gramzdina?.

Meilė kelia ir gramzdina. Pagal Vincas Mykolaitis - Putinas, Marius Katiliškis.

Meilė – tai tyriausias ir gražiausias jausmas pasaulyje, labiausiai išgyvenamas žmogaus gyvenime. Šis jausmas apdainuojamas dainose, aprašomas eilėraščiuose, pasakose, apie jį kuriamos knygos. Lietuvių literatūroje meilės sampratą grindė žymūs XIX-XXa. rašytojai – Vincas Mykolaitis – Putinas ir Marius Katiliškis. Jie savo kūriniais įrodė, jog meilė kelia ir gramzdina žmogų.

Meilė padeda atrasti save ir pasirinkti tai, ko iš tikrųjų nori. XXa. filosofinės pasaulėjautos kūrėjas Vincas Mykolaitis – Putinas savo romanu „Altorių šešėly“ įrodė, jog meilė moterei sugeba pakeisti žmogaus pasirinkimą. „Altorių šešėly“ yra pirmasis lietuvių literatūroje parašytas meninio pobūdžio psichologinis – intelektualinis kūrinys, kuriame daugiausiai dėmesio skiriama žmogaus vidiniam gyvenimui ir jausmams. Romano pagrindinis veikėjas, jaunas ir doras vaikinas, Liudas Vasaris, tėvų išleidžiamas į seminariją.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2014 m.
  • 1 puslapis (500 žodžiai)
  • Mokykla
  • Asta
  • Meilė kelia ir gramzdina
    10 - 2 balsai (-ų)
Meilė kelia ir gramzdina. (2014 m. Kovo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/meile-kelia-ir-gramzdina.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 16 d. 16:21
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo