Meilė. Pamokos konspektas


Mokinys ir meile. Pamoka apie meile. Meile ir meiles jausmas referatas. Stebėtos pamokos analizė bei jos. Tema: meile referatas. Meiles rusys agape. Pamoka mokiniams apie meilę. Tikybos pamoka apie meilę. Pamokos skaidres meilė. Meilė pamoka.

Tema: meilės atspalviai. Tikslai: supažindinti su meilės rūšimis,lavinti gebėjimą pažinti įvairiapusį meilės jausmą,ugyti supratimą bei norą mylėti. Uždaviniai: pristatyti mokiniams penkias meilės rūšis, padėti suprasti, jog meilės jausmas yra įvairiapusis, skirtas ne tik priešingos lyties atstovui, aktualizuoti agapės meilės svarbą šiuolaikiniame pasaulyje,.

Pasakojimas, skaitymas, klausymas, individualus ir grupinis darbas, šventasis raštas, a. Širinskienės moralinės teologijos konspektai, j. Baranova filosofijos chrestomatija, vadovėlis šiuolaikinės problemos ir krikščionybė.

Pasiruošimas pamokai: prieš pamoką yra sustumdomi stalai taip, kad klasėje susidarytų grupės, kiekvienas mokinys išsitraukia kokios nors spalvos lapelį,mokytojas, prisistato. Prisimena praėjusią pamoką: meilė kaip turėjimas, gavimas, vartojimas ir meilė kaip aukojimas, davimas, tausojimas. Praeitą pamoką jūs susipažinote su dviem meilės rūšim, tačiau jų yra ir daugiau. Jos skirtomos pagal objektą, į kurį yra nukreiptas tas jausmas. Vienaip mes mylime Lietuvą, kitaip – savo tėvus, o dar kitaip – priešingos lyties atstovą.

Po pristatymo mokytojas pakartoja visas meilės rūšis, klausia mokinių kaip jie suprato amokiniai išsirenka grupelėse žmones,mokytojas pasiūlo laidos pagauk kampą principą. Atmetus pasiūlymą, kūr

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2011 m.
  • 4 puslapiai (434 žodžiai)
  • Universitetas
  • Monika
  • Meilė. Pamokos konspektas
    10 - 3 balsai (-ų)
Meilė. Pamokos konspektas. (2011 m. Balandžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/meile-pamokos-konspektas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 10 d. 03:29
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo