Meilė pristatymas


Vilniaus gedimino technikos universitetas. filosofijos katedra. Pristaytmas MEILĖ. Atliko. Įvadas Kas yra meilė? Mailės. Įvadas. Dar antikos mąstytojai suprato palaimingos meilės galią ir didelę jos jėgą. Meilė – žmogaus. Meilės rūšys. Draugystė – pasirengimas aukščiausiai žmogiškų ryšių formai – meilei. Sudėtinės meilės dalys. Meilės yra dvi sudėtinės dalys Biologinė - fizinė trauka. Meilė ir įsimylėjimas. Laikomasi nuomonės, kad meilė - gilus, ilgą laiką trunkąs jausmas. Įsimylėjimas - trumpalaikis susižavėjimas arba simpatija. Meilės vertinimo filosofijoje raida. Meilė formavosi visuomenės. Renesansas atgaivino platoniškojo eroto teoriją. Meilė ir mokslas. Meilės sąvoka daugiausiai yra analizuojama biologijoje. Filosofinės mintys. ''Meilė neverčia pasaulio suktis ratu. Išvados. Filosofija ieškodama atsakymo į klausimą apie pasaulį.

Įvadas Kas yra meilė? Mailės rūšys Sudėtinės meilės dalys Meilė ir įsimylėjimas Meilės vertinimo filosofijoje raida Meilė ir mokslas Filosofinės mintys Išvados.

Draugystė – pasirengimas aukščiausiai žmogiškų ryšių formai – meilei. Ikivedybinė meilė. Santuokinė meilė - ji turi mažiau romantikos ir yra realesnė. Dvasinė meilė - sielos šauksmas.

  • MS PowerPoint 291 KB
  • 2016 m.
  • 13 puslapių (733 žodžiai)
  • Universitetas
  • Meilė pristatymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Meilė pristatymas. (2014 m. Birželio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/meile-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 18 d. 07:58
×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo