Meilė skaidrės (2)


Meilė – kas ji? Meilė kaip jausmas Jausmai Meilė. Meilė kaip jausmas. Daugelis paklaustas. Jausmai. Būna dienų, kai jaučiamės tiesiog puikiai – visus mylime. Bet būna ir dienų, kai užeina liūdesys. Jausmai nuolat kyla ir krenta. Retas žmogus nuolat jaučiasi gerai arba nuolat nelaimingas. Meilė kaip pažinimas. Tai noras atskleisti kito žmogaus vertę. Meilė iš pirmo žvilgsnio. Meilės iš pirmo. Meilė kaip elgesys. Tai valios pastangos. Mokėjimas kitą žmogų padaryti laimingą nesitikint jokio atlygio. Meilė priešams. Ar kada pagalvojote, kokia ta meilė priešams. Meilės šaltinis. Vis dėlto jausmai. Meilė - tai jausmas, pasireiškiantis žavėjimusi mylimu asmeniu.

Meilė kaip jausmas Jausmai Meilė kaip pažinimas Meilė iš pirmo žvilgsnio Meilė kaip elgesys Meilė priešams Meilės šaltinis Meilė...

Daugelis paklaustas, kas yra meilė, pirmiausia pabrėžtų, kad meilė tai – jausmas, kuris... Ir kiekvienas pratęstų savaip. Tačiau visus atsakymus sietų vienas bruožas – meillė traktuojama kaip emocija. Meilė yra jausmas ir taškas. Tačiau jausmams būdingas bangavimas.

Bet būna ir dienų, kai užeina liūdesys. Rodos, be jokios priežasties esame suniurzgę, pikti, irzlūs, nieko nemylime. Tada kaltę verčiame kuriai nors kojai (tai, kuria išlipome iš lovos).

Jausmai nuolat kyla ir krenta. Retas žmogus nuolat jaučiasi gerai arba nuolat nelaimingas. Neigiamos emocijos amžinai nesitęs. Teigiamos – taip pat.

Ar kada pagalvojote, kokia ta meilė priešams? Mylėti priešus, ko gero, nereiškia jais žavėtis, gėrėtis, pritarti jų siekiams.

  • Tikyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 4574 KB
  • 2014 m.
  • 13 puslapių (349 žodžiai)
  • Agata
  • Meilė skaidrės (2)
    10 - 6 balsai (-ų)
Meilė skaidrės (2). (2014 m. Gruodžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/meile-skaidres-2.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 05:30
×