Meilės formulė projektas


Meilės formulė. Įsimylėjimas. Draugystė. Bendravimas, susipažinimas. Ribos. Laikas. Senmergystė. Problemos. Gera pradžia-gera meilė. Nepatartina susižavėti partneriu jo nepažįstant. Nesielvartauk jei dar neturi meilės patyrimų. Įsimylėjėliai. Lytiniai santykiai. Tvirta meilė. Citatos aptarimas. Šaltiniai.


Įsimylėjimas Draugystė Bendravimas, susipažinimas Ribos Senmergystė Problemos Problemos Gera pradžia, gera meilė Nepatartina susižavėti partneriu jo nepažįstant Nesielvartauk, jei dar neturi meilės patyrimų Įsimylėjeliai Lytiniai santykiai Tvirta meilė Šaltiniai Citatos aptarimas.

Įsimylėjimas būna trumpalaikis, bet jeigu santykiai normalūs tai pereina į rimtesnę draugystę. Tačiau niekada neverta daryti skubotų sprendimų. (PVZ: Vestis rašyti santuokos dokumentų, pirkti brangias dovanas ir pnš.).

Tai labai svarbus meilės etapas. Pagrindinis tikslas: pažinti vienas kitą, susitikti su artimiausias draugais šeimos nariais. Šiuo laikotarpiu labai svarbu sužinoti draugo nuomonę, pasaulėžiūra ir ieškoti bendrumų, nes vėliau tai gali nutraukti santykius.

Tai, kas vienam tinka ir patinka, normal, gali būti visiškai nepriimtina kitam. Nuspręskite, kiek sau leisite. Tačiau atminkite, kad lytiniai santykiai neišsprendžia problemų, jei skirti šeimai.

Tai pats geriausias jūsų pagalbininkas. Atminkite, kad jis kartais būna vienintelis ženklas, rodantis, ar jūsų draugystė bręsta ir perauga į meilę. Tik laikas padės apgalvoti ir nuspręsti teisingai. Psichologai teigia, jog dveji metai yra optimaliausias laikas pilnai pažinti vienas kitą.

Tai charakterio bruožas, būdingas tiek merginoms tiek vaikinams. Tokei žmonės su keikviena diena tampa vis irzlesni ir pitktesni.

  • MS PowerPoint 993 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (542 žodžiai)
  • Gimnazija
  • B1llz
  • Meilės formulė projektas
    10 - 2 balsai (-ų)
Meilės formulė projektas . (2017 m. Gruodžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/meiles-formule-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 22 d. 20:33
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo