Meilės priešas


Meilės priešas. Su kuo kovojame? Kas iš tiesų yra akla? Aistra + neonas = meilė? Piemenėlis žudikas. Galijotas širdyje, arba kaip gimė 51 psalmė. Įsimylėjimo kvailystės. Tai stipriau už mane, negaliu atsilaikyt ! Jeigu mano numylėtinis manęs nemyli? Nelaiminga meilė. Bučiniai ir glamonės.


Meilės priešas- tai savaime aišku, kad priešingi meilei dalykai. Tai yra, neapykanta ir savanaudiškumas, bet juk priešingi dalykai nevisada būna mūsų priešai, jie yra tiesiog kitokie. Didžiausi mūsų konkurentai yra tie, kurie yra beveik tokie kaip mes, panašūs į mus, lipantys mums ant kulnų. Meilės priešas, yra aistra.

Aistra, kaip tikra meilės giminaitė, pasireiškia įsimilėjimu, geismu, neretai perdėtu jausmingumu. Trumpalaikiškumas- būdingiausias jos bruožas. Iškeliavusi aistra palieka sujauktus širdies namus, pilnus nuoskaudų, žaizdų, nesusipratimų. Tai ji, aistra, sugeba apakinti ir sužavėti patraukliais dalykais. Mes sakome: meilė yra akla. Bet paskui pamatome, kad jokios meilės nebuvo.

Į aistros paspęstas pinkles pakliuvo ne vienas. Ko gero, pati liūdniausia istorija apie skaudžius aistros padarinius aprašyta Šventojo Rašto Antrojoje Samuelio knygoje. Dovydo gyvenime buvo vienas labai nemalonus tarpsnis, paženklintas aistros. Viena nuodėmė gimdo kitą. Dovydas patvirtino šią taisyklę: permiegojęs su svetima moterimi ir norėdamas paslėpti padarinius jis išsiuntė jos vyra į prišakines fronto linijas. Jam pavyko nuodėmę nuslėpti nuo žmonių, bet ne nuo Dievo.

Netrukus pas Dovydą apsilankė pranašas Natanas ir atskleidė visas piktadarystes. Dovydas, prislėgtas nuodėmių naštos, nuoširdžiai atgailavo.

  • MS PowerPoint 328 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (589 žodžiai)
  • Eva
  • Meilės priešas
    10 - 8 balsai (-ų)
Meilės priešas. (2016 m. Gegužės 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/meiles-priesas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 20:28
×