Meilės tema Antano Jonyno poezijoje


Antano jonyno eilerasciu analize. Jonyno poezija. Antano jonyno kūryba. Antano jonyno eilerasciai. Metaforos bakalaurinis darbas. Antanas jonynas eilerasciai. Www.meileseilerasciai. Antanas a.jonynas sentimentalus analize. Poezija meiles tema. Eilerascio sentimentalus analyze.

Meilės tema antano A.Jonyno poezijoje. Įvadas. Meilės tema antano a. Jonyno eilėraščių rinktinėje sentimentalus romansas. Eilėraščių intymusis pasaulis. Meilės metaforų ir simbolių kalba. Išvados. Literatūra.

Darbo tikslas – atskleisti meilės temos svarbą rašytojo eilėraščiuose, kaip ji yra atskleidžiama, kam dedikuojama. Taip pat buvo taikyti tokie tyrimo metodai: literatūrinės interpretacijos, fenomenologijos, hermeneutikos. Svarbiausi darbo uždaviniai yra įsigilinti į poeto poeziją ir atskleisti meilės temos svarbą jo kūriniuose.

Bus atskleistas poeto reiškiamas ryšys intymumo klausimais. Kam skirti šie jo eilėraščiai? Ar juose vyrauja intymumas, aistra, geismas kitam žmogui? Kaip visa tai yra atskleidžiama? Ar yra atsakoma į lyrinio subjekto jausmus? Kokia yra metaforų ir simbolių kalba kalbant apie meilę? Ką simbolizuoja eilėraščiuose vyraujantys tropai? Ir dar daug kitų įvairiausių klausimų į kuriuos bus atsakyta nagrinėjant eilėraščius šiame darbe.

Šio autoriaus kūryba iki šiol nėra plačiai tyrinėta, o ypač dar susisteminta poezijos meilės tema. Šis darbas gali tapti pradžia tolimesniems Antano A. Jonyno meilės temos tyrinėjimams.

Referato struktūrą išryškina suformuluoti uždaviniai. Įvade aiškinamasi tema, apibrėžiamas objektas, iškeliamas tikslas ir pagrindiniai uždaviniai bei nustatomas tyrimo metodas. Taip pat šiame darbe yra du skyriai, o darbo pabaigoje yra pateikiamos išvados ir naudota literatūra.

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2012 m.
  • 9 puslapiai (2280 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sigita
  • Meilės tema Antano Jonyno poezijoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Meilės tema Antano Jonyno poezijoje. (2012 m. Gruodžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/meiles-tema-antano-jonyno-poezijoje.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 06 d. 10:51
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo