Meilės tema Vaižganto apysakoje „Dėdės ir dėdienės“


Meiles tema vaizganto dedes ir dedienes. Samprata apie meile juozas vaižgantas. Meiles tema vaizganto kuryboje. Kas anot vaizganto yra tikroji meile. Juozas tumas vaizgantas dėdės ir dėdienės meile. Kada meile virsta tragedija? rasinys. Meilės tema vaižganto dėdėse ir dėdienėse. Kokia meile vaizduoja kūrinyje dedes ir dedienes. Dedes ir dedienes tema. Kada meile virsta tragedija.

Meilės tema vaižganto apysakoje„Dėdės ir dėdienės“.


Meilė - tai tauriausias, žmogiškiausias jausmas, reikalaujantis tiek pasiaukojimo ir kantrybės. Ne kiekvienam žmogui gyvenime skirta patirti šį jausmą, o ir nuo pačio žmogaus priklauso, kada ta meilė bus. Visi esame skirtingi, skirtingos ir mintys, Svajonės, jausmai. Be abejonės, kiekvienas skirtingai ir mylime: dieviškai arba žemiškai... Vieni reikalauja iš meilės labai daug, siekia visiško mylimo žmogaus atsidavimo, priklausomybės. Tačiau mylėti galima ir nieko nereikalaujant, tyrai ir tyliai, kaip Mykoliukas mylėjo Severiutę Vaižganto apysakoje „Dėdės ir dėdienės“,

Meilės tema šiame Vaižganto kūrinyje yra labai plati ir paini. Rašytojas norėjo atskleisti meilės įvairovę, aprašydamas žmonių gyvenimus, parodyti visą meilės grožį ir tragiškumą.

Meilė — tai ypatingai platus žodis, į kurį telpa ir motinystės džiaugsmas, ir meilė Dievui, broliui, tačiau gražiausias ir giliausias jausmas, mano nuomone, tai dviejų jaunų žmonių meilė.

  • Microsoft Word 134 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 1 puslapis (702 žodžiai)
  • Mokykla
  • Karolina
  • Meilės tema Vaižganto apysakoje „Dėdės ir dėdienės“
    9.7 - 3 balsai (-ų)
Meilės tema Vaižganto apysakoje „Dėdės ir dėdienės“. (2016 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/meiles-tema-vaizganto-apysakoje-dedes-ir-dedienes.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 04 d. 21:16
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo