Meiles Virusas


Sentensijos. Jei milijonas žmonių prisėstų.

Meilės virusas. Sentensijos apie meilę. :) Jeigu milijonas žmonių prisėstų prie milijono rašomųjų mašinėlių milijonui metų, jie vis vien nesugebės parašyti pakankamai žodžių aprašyti kokia graži tu esi.

Būti tavo draugu buvo viskas, ko tik aš norėjau; būti tavo meilužiu buvo viskas apiejeigu aš būčiau galėjęs pasiekti žvaigždę kiekvieną kartą, kai mane prajuokinai, dabar aš turėčiau visąar prisimeni, kai buvai mažytė ir labai stipriai norėjai žaislo, bet tavo tėvai neleido tau jo turėti nesvarbu kaip tu maldavai? Va būtent taip aš jaučiuosi dėl tdu traukiniai išvažiuoja iš stočių tuo pat metu. Abiem reikia nuvažiuoti 1000 kilometrų. Jeigu traukinys a važiuoja 95 kilometrų per valandą greičiu, o traukinys b - 85 kilometrų per valandą greičiu, tai kiek laiko reikės nueiti į pasimatymą su manimi?.

Jeigu milijonas žmonių prisėstų prie milijono rašomųjų mašinėlių milijonui metų, jie vis vien nesugebės parašyti pakankamakodėl tu esi tokia velniškai nuostabi kiekvieną paprastą dieną? Ar negali pailsėti ir leisti man susikatleiskite, panele. Aš norėčiau paprašyti jūsų išeiti. Jūs verčiate visas kitas moteris atrodyti prastai.

Jei kas mestų į mane grūdą smėlio kiekvieną kartą, kai noriu pabučiuoti tavo mylimas lūpas, aš būčiau prie didžiausio pasaulyje kalno.

Jei aš galėčiau paprašyti dievo vieno dalyko, tai norėčiau, kad jis sustabdytų mėnulį šią naktį ir kad ši naktis niekad aš myliu tave ne todėl, kad tu esi ta, su kuria aš galiu gyventi. Aš myliu tave, nes tu esi ta be kurios aš negaliu gyv

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (696 žodžiai)
  • Gustavas
  • Meiles Virusas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Meiles Virusas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/meiles-virusas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 12:07
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo