Meksikos vestuvių papročiai


Mexican Wedding Traditions Sponsors of an Engaged Couple in Mexico. Mexican Wedding Ceremony Traditions. Wedding Receptions in Mexico. Mexican wedding gifts.

Muzika, Meksikos vestuvėms, dalyvauti beveik ant kiekvieno šventės etape. Solo, duetai, trio, juostos, visada kažkoks muzikos ansambliais, aplink kiekvieną įvykį

Tradicinė muzika yra tikrai Mariachi ", kuri yra fantastiška džiaugtis, nes jis yra universalus, jis gali būti optimistiška, skatinti šokti ar daugiau sumažėjusią kaip aistringai ar romantišką Serenade. Mariachi s bus dažnai tenka po ceremonijos nuosmukio, ir kai kuriais vestuvėms, jie bus žaisti priėmimo pabaigoje, kai jis beveik laikas arba palikti, arba "trasnochados meniu" turi būti įteiktas, kartu su tekila šūvio. Mariachi juosta nariai, apskritai, žaisti gitaros, smuikai ir trimitai. Juostos dažnai suknelė kaip Meksikos "Charro", kuris yra labai proginiai drabužiai. Vestuvėms, jie gali suknelė iškilmingą Charro kostiumas juodos ir sidabrinės arba baltos vietoj. Kai atlikti per vestuves, mariachis švenčių orą prie registratūros.

Marimba yra tradicinė priemonė su labai optimistiška garso, naudojamos siekiant suteikti unikalų skonį vietos įvykius, taip pat ir tai yra labiau tradicinis instrumentas. Tai taip pat Chiapas narė, pavyzdžiui, piktogramą, susijusios su tokiu, jos, skirtingai nuo kitų vietų, marimba grojo, kai ne mažiau kaip dviejų žmonių. Tai priemonė, kuri yra taip gerai sureguliuota gali būti lygus arba kaip švenčių žaisti, kaip talentingi muzikantai.

Meksikoje gyvena muzikos grupės čia yra labai įvairios, ir nors jie gali skirtis nuo regiono, visi jie yra labai gerai tinka gyva pramogų.

Meksikoje tradicinis pora tuokiasi remia finansiškai, jų krikštatėviai, veikti kaip padrinos, rėmėjų vestuves. Jie yra nuotaka ir jaunikis per visą jų dalyvavimo mentoriai, ir net po to, kai jie yra susituokę. Nereikia nė sakyti, nuotaka ir jaunikis pagerbti juos su vestuvių programos vietoje.Padrinos gali pateikti keletą rožančių ir Biblijos per savo vestuvių ceremoniją.

Per santuokos įžadus, pora, kuri atstovauja prisijungimo kaklo balta juosta arba rožančius, vadinamas "kilpinė", simboliškai apvyniotas aplink.

Tai yra įprasta, Meksikos jaunikis suteikti jo žmona vestuves trylika auksinių monetų, kurie yra palaiminti kunigui per vestuves. Šis gestas reiškia jaunikis yra įsipareigojusi remti savo naują žmoną.

, Kaip jaunavedžiai palikti bažnyčią, raudoni karoliukai gali būti tossed į juos, kad atneša laimę. Vestuves visi svečiai bus susikibę rankomis ir sudaro širdies formos aplink jaunavedžiams, nes jie turi savo pirmąjį šokį.

  • Anglų kalba Aprašymas
  • Microsoft Word 2133 KB
  • 2015 m.
  • 15 puslapių (2195 žodžiai)
  • Kukas333
  • Meksikos vestuvių papročiai
    10 - 2 balsai (-ų)
Meksikos vestuvių papročiai. (2015 m. Sausio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/meksikos-vestuviu-paprociai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 16:05
×