Melioracija ir kelio tiesimas: AB Anykščių melioracija


Įvadas. Apie įmonę. Vykdomi projektai. Kelio rekonstrukcija. Melioracija. Įmonės naudojama technika. Išvados. Literatūros sąrašas.


Gamybinė praktiką buvo atlikta įmonėje AB Anykščių melioracija. Šia įmonę pasirinkau dėl to, kad ji atlieka darbus arčiausiai susijusius su hidrotechninės statybos specialybe, ir yra viena iš didžiausių ir ,,sėkmingai‘‘ veikiančių įmonių Anykščių rajone.

Be išvardytų dalykų turėjau galimybe tobulinti žinias melioracijos ir kelių tiesimo darbuose, bei pritaikyti esamas teorines žinias praktikoje. Dirbant su kvalifikuotais darbų vadovais, meistrais ( dauguma yra pabaigę ASU hidrotechninę statybą) stengiausi pasisemti patirties įvairiuose statybos objektuose, pasitarti, padiskutuoti ir sulaukti patarimų. Paskutinę savaite turėjau galimybe vadovauti 7 žmonių kolektyvui melioracijos rekonstrukcijos darbams vykstantiems netoli Latvijos sienos. Taip pat pasisėmiau darbo komandoje subtilybių. Būtina pažymėti ir tai, kad visi darbai vyksta darbų komandomis.

Praktikos metu, diskutavome ir kalbėjome su įmonės direktoriumi apie galimybės ir perspektyvas dirbti įmonėje, mano atlikta praktiką vertino teigiamai ir pasiūlė po mokslų pratęsti karjerą įmonėje.

1995-01-06 Registru centre įregistruota įmonė AB Anykščių melioracija, adresu Mindaugo g. 23, Anykščiai. Tai buvo vienas iš Įmonės UAB Melinga padalinių ( UAB Melinga pagal bankroto bylą likviduota 2015m.).

Nuo 2015m. AB Anykščių melioracija įmonė gyvena kaip atskiras verslo subjektas. Pagal Įmonės statistika, per ketverius metus darbuotoju skaičius išaugo nuo 23 darbuotojų iki 64, buvo pakelti darbuotojų atlyginimai iki vidutinio darbo užmokesčio rinkoje. Per Viešuosius pirkimus įsigytą daug naujos ir dėvėtos technikos, kuri sėkmingai naudojama darbuose. Taip pat bendrovė aktyviai dalyvauja europiniuose projektuose, įsisavina jai skirtus pinigus. Technikai prižiūrėti ir eksploatuoti yra skirtos didžiulės dirbtuvės, ten yra keli meistrai kurie nuolat prižiūri techniką, reikalui esant, mašinos yra remontuojamos tiesiog laukuose, jų darbo vietose.

Įmone nuolatos auga, turi darbų keliems metams i priekį, todėl norint augti reikalingos ir papildomos patalpos tam. Šiuo metu yra rekonstruojamas antras aukštas ( apytiksliai 80 kv. m.) ten bus įrengiami nauji darbų vadovų kabinetai, pasitarimų salė, bei kitos patalpos. Pavasarį bus įsigyjamos dar vienos dirbtuvės, reikalingos technikai laikyti ir prižiūrėti.

  • Microsoft Word 8621 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (1760 žodžiai)
  • Kolegija
  • Giedrius
  • Melioracija ir kelio tiesimas: AB Anykščių melioracija
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Melioracija ir kelio tiesimas: AB Anykščių melioracija. (2018 m. Gruodžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/melioracija-ir-kelio-tiesimas-ab-anyksciu-melioracija.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 01:46
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo